Radeon X1900GT přehřívání

Zdravim....chtěl sem se poradit ohledně me GK protože sem už z toho nešťastnej....když sem koukal ruzně po internetu tak sem zjistil že většina graf karet se točí na teplotě kolem 60....ja mám 52 ve winech když si zapnu dejme příklad world of warcraft změna teploty je na 68...jakmile dosahne teto teploty začne mě vypadávat obraz na monitoru (zčerná) napíše NO-Signal a po chvilce opět na skočí...stane se tak asi 3 a pote se zasekne celé PC....nemužu si už zahrat kde jakou trošku vic naročnou hru jen kvuli tomuhle už mě z toho straší na věži a nevim si rady...díky za pomoc a rady

Obrázek uživatele tatik

68°C není až tak moc. Koukal jsem po netu a našel jsem názory, že šlape normálně až k 80°C. Tady bych to vidělasi následovně
1. není taktovaná?
2. je v záruce?
3. PC bylo komplet nebo skládané?
4. Jaké jsou teploty ostatních komponent?

http://www.pcporadenstvi.cz/prehrivani-aneb-teploty-komponentu-merime-sn...

Snad jen dodat, že jediná informace, která je 100%, je od výrobce

Obrázek uživatele Honza

Zkus si ještě otevřít case při hraní, aby se vidělo, zda je to vypínání obrazu kvůli přehřívání grafiky nebo něčeho jiného...

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

není možné, aby grafika ragovala na teplotu, která by byla takto nízká, stejně jako normálně reaguje na teploty kolem 100°C.. snad jen kdyby nebyla pasta pod chladučem tak vpořádku, jak by měla být..

Obrázek uživatele touchmaster

tatik wrote:
68°C není až tak moc. Koukal jsem po netu a našel jsem názory, že šlape normálně až k 80°C. Tady bych to vidělasi následovně
1. není taktovaná?
2. je v záruce?
3. PC bylo komplet nebo skládané?
4. Jaké jsou teploty ostatních komponent?

http://www.pcporadenstvi.cz/prehrivani-aneb-teploty-komponentu-merime-sn...

Snad jen dodat, že jediná informace, která je 100%, je od výrobce

taktovana neni v zaruce uz taky ne pc bylo skládany teploty ostatnich komponentů: CPU : 30 1jadro : 26 2jadro : 32 Základní deska : 35 Grafická karta : 52 GPU prostředí : 43 GPU VRM : 50

Ta grafika nebyla nikdy rozdělana takže je dost možný že pasta je uz pryč a bylo by fajn ji vyměnit tak to zkusim....ale pochybuju...kdyby někoho ještě něco napadlo pište


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.