Pokažená čipová sada Mobile Intel® 945PM/GM Expres

Prosím mohl by mi někdo poradit, jeslti se dá někde koupit Čipová sada Mobile Intel® 945PM/GM Expres? Na svém notebooku ji mám pokaženou a chtěl bych si ji koupit a vyměnit.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

ne, musel by jsi vyměnit celou základní desku..

Obrázek uživatele ironjohn

Dá se ta základní deska někde sehnat a kolik by to popřípadě stálo? Díky moc za informace.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

to je otázka, co je to za NTB a jaká deska v něm je.. v servisu ti jí určitě vymění, ale deska je tak drahá záležitost (vlastně celý NTB), že tě vyjde finančně stejně koupit nový notebook..

Obrázek uživatele Michal Čížek

Jestli jsi někde od prahy či Kladna, tak tady ti čip vymění, pokud ho seženou. http://www.nbservis.cz/cs/reference/

Obrázek uživatele ironjohn

Kolik to tak může koštovat, mám ho právě v servise a tam za to chce 3000, což se mi zda poměřně jako vata.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

jo a co je to za notebook? netbook s Intel Atom a GMA945 předpokládám, 9" displej.. současná cena tohodle NTB je 5000 korun, tak si udělej představu.. bych se na to ani nevyprdl tohle opravovat, jak mi ten muj pojde mimo záruku, kupuju nový, výkonnější přístroj..

Obrázek uživatele ironjohn

Je to to Acer aspire 5613 s dvoujadrovym intel pentium 1,73, cena okolo 6000 vykup.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

procesor ej sice proti Atomu dost rozdíl, ale jinak se to od nového netbooku za 5000 nijak neliší, má to i nižší výdrž baterky.. no nevím, graficky výkonnější NTB seženeš už za 8K, lepší pak za 14K s novými OS W7 namísto Vist.. procesorově výkonnější je každý od 10K.. jnou nové, déle vydží, mají mnohem lepší grafiku, větší disk, více ram, lepší konektivitu.. stále se ti oplatí dát do tohodle křápu 3K?


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.