HP pavilion g6 1260ec

Ahoj, potřebuju poradit, nedaří se mi nainstalovat ovladače na grafiku hd6470m, pokuď vypnu integrovanou grafiku tak hry jedou ale jakmile jí vypnu a nechám běžet jen hd6470m tak mi vyběhne tabulka že nejsou nainstalované ovladače pro amd(ale ve správci zařízení mi to píše že ovladače jsou aktuální). Už jsem stáhnul všechny ovladače od hp a nainstaloval je. Ale né všechny úspěšně. Jeden mi napsal(SP52795): "tento počítač nesplňuje minimální požadavky pro instalaci softwaru". A druhý(sp53852): Tento ovladač grafiky nemohl najít kompatibilní hardware grafiky. Čím by to mohlo být? Děkuji.

Obrázek uživatele Michal Čížek

Ahoj, když vypneš tu GK, na jakou GK ten NTB běží?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[71578] GK

Na tu hd6470m ale dělá to problémy jak jsem psal již výše.

Obrázek uživatele Michal Čížek

Tento NTB má jen tuto GK, nejde abys jí vypnul, nebo nerozumím tomu, jak jí vypneš, kdybys jí vypnul bude LCD černé. Nemyslíš tím vypnutím, přepnutí na externí výstup pro připojení klasického stolního monitoru?
Každopádně pořád je jen jedna GK. Můžeš sem vložit screen ze správce zařízení a rozkliknutou položkou grafické adaptéry?
Asi v prvnim příspěvku máš překlep máš tam 2x když jí vypneš, tak jednou hry jdou a podruhé nejdou.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[71580] foto

Tady je foto že má tento model 2 grafiky, integrovanou(zakázanou) a normální.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[71581] Re: foto

Mirek106 wrote:
Tady je foto že má tento model 2 grafiky, integrovanou(zakázanou) a normální.

je možné, že mám na faktuře blbé označení ntb. pokusím se tedy ještě najít přesně tento typ a uvidím jestli je to on nebo ne

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[71582] Re: foto

Neregistrovaný wrote:
Mirek106 wrote:
Tady je foto že má tento model 2 grafiky, integrovanou(zakázanou) a normální.

je možné, že mám na faktuře blbé označení ntb. pokusím se tedy ještě najít přesně tento typ a uvidím jestli je to on nebo ne

tak bych řekl že označení je správné, jen nikde na internetu neuvádějí, jakou má integrovanou GK. http://www.hpmarket.cz/productOpt.asp?konfId=A2Z95EA

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Procesor má integrovanou grafiku v sobě a systém umožňuje přecházení mezi nimi.
Ovladače doporučuji stahovat na www.AMD.com a starý ovladač odinstalovat (a systém restartovat) ještě před instalací nového ovladače..

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[71584] GK

Tomáš Bohuněk wrote:
Procesor má integrovanou grafiku v sobě a systém umožňuje přecházení mezi nimi.
Ovladače doporučuji stahovat na www.AMD.com a starý ovladač odinstalovat (a systém restartovat) ještě před instalací nového ovladače..

tak nevím, stáhl jsem ovladače jak z amd.com, tak z hp.cz a je to pořád stejné, zkoušel jsem to i tak jak jsi psal a pořád stejné. už nevím co s tím. Nemohla by to být HW chyba?

Obrázek uživatele Michal Čížek

zkus ještě stáhnout ovladač pro HD 6490m, u některých modelů, ted nevím, jestli je to i tvůj případ, prodejce uváděl HD 6470m a výrobce 6490m
Jakou verzi driveru jsi stáhnul, tuto? Verze:8.882.2.0, myslím, že bys měl instalovat sp55025.exe, http://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp55001-55500/sp55025.exe
Pak také mrkni do BIOSu jestli tam není možnost nastavení primární GK.
Rozhodně při instalaci driveru, musí být přepnuto na HW 6470m


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.