GTX 470 x HD 6870

Která je lepší na hry?

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

tak HD6870 je podstatně levnější a podle očekávání také pomalejší, konkurencí spíše tak akorát ke GTX460.. jako konkurent pro GTX470 je tu HD6950, srovnatelná cena, ale mnohem lepší grafika.. jediná přijatelná nVidie je GTX460, zbytek nestojí za úvahu.. vybírej si cokoliv, co je o Sapphire a pokud takový model je, tak hledej Vapor-X a Toxic, s tím nemůžeš udělat chybu..

Obrázek uživatele Eddy26

TOBiAS wrote:
tak HD6870 je podstatně levnější a podle očekávání také pomalejší, konkurencí spíše tak akorát ke GTX460.. jako konkurent pro GTX470 je tu HD6950, srovnatelná cena, ale mnohem lepší grafika.. jediná přijatelná nVidie je GTX460, zbytek nestojí za úvahu.. vybírej si cokoliv, co je o Sapphire a pokud takový model je, tak hledej Vapor-X a Toxic, s tím nemůžeš udělat chybu..

Jenomže vapor x vylítne cenově ranec nahoru, takže mam uvažovat spíše nad HD 950?

Jako jedině co by šlo je Sapphire HD 6850 TOXIC. .. Ale nevím, nemůžu se furt rozhodnou v oblasti g. karty. Chci něco výkonnýho za dobrou cenu

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

asi takhle - udej co máš za hardware a OS a maximální částku a já ti vyberu přímo nejvýhodnější kartu... i když Vapor je dražší, je to parádní chladič a používají lepší čipy, takže grafika je celkově lepší a stabilnější a dá se lépe přetaktovat..

Obrázek uživatele Eddy26

Asus M4A88TD-V EVO/USB3 - AMD 880G
AMD Phenom II X4 970 Black Edition
CoolerMaster Hyper 212+
CoolerMaster Elite 330 - case

Sapphire HD 6870

Seasonic S12II-620 620W
WD Caviar Blue - 1TB
Microsoft Windows 7 Home Premium CZ
A data xpg plus series 4 gb (2 x 2gb) 1600+ /
Kingston HyperX Blu 4GB (2x2GB) DDR3

vyjde to asi na 22 400 takhle i s mechanikou, která není uvedená a viděl bych to do těch 25, ale já jsem uvažoval i nad monitorem, protože mam pěkněj shit.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

jo počkej, ty tu máš svůj topic, kde to řešíš.. není dobrý nápad řešit grafiku zvlášť! navíc vůbec nechápu, proč jsi nedodržel téměř nic z toho co jsem napsal.. já ti nedal "návod" jak stavět, ale přímo hotovou sestavu, mnohem lépe nakonfigurovanou.. pokud si myslíš, že tomu rozumíš líp než já, nebo já málo na to, aby byl můj návrh brán jako hotová sestava, tak tu jen ztrácíš čas ;)

Obrázek uživatele Eddy26

No, ta tvoj přesahuje 25 docela dost, jinak bych se neptal a nepředělával to.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

jo tak se vrať do tamtoho topicu, řekni mi na kolik to finančně vychází a já to ještě upravím.. já jsem sčítal jen stovky, takže tam je nějaká odchylka..


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.