GF 6600 GT nechodí na ASUS K8V-VM? (*VYŘEŠENO*)

AHOJTE. Můj problém je ten,že jsem si k novému pc LYNX - deska ASUS K8V-VM /AMD sempron 2800 1,6Ghz, s integ.grafikou, pořídil grafickou kartu GF 6600 GT 128mb a ta mi nechodí. Kdyz jí dám do slotu PCIe, zapojim monitor a spustim pc, nedojde ke spuštění systemu. Vždz se to zastaví těsně před spuštěním Windows. Mám Windows xp Home Edition . Mé znalosti ohledně tohoto jsou průměrné. Zkoušeli to už dva týpci, no a nevedlo se jim! I přes různá nastavení biosu. Postačilo by mně vědět, zda se tato karta s touto deskou vůbec umí domluvit :?:

Obrázek uživatele TheALuminium

No já nevidím žádnou žádný problém proč by to nemělo jít, za prvé kontrolovali jste jestli jste v BIOSu vypli integrovanou grafickou kartu? Za druhé : nemáte třeba slabý zdroj, který by to neutáhl? A další možnost je, že chce počítač přeinstalovat systém, protože je možné, že obsahuje ovladače z té staré grafické karty a při náběhu do Windowsu kolidují.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Integrovanou kartu jsme vypli. Zdroj má 350w. Ten snad stačí. Takže zkusím ještě ten systém. Zatim dík.

Obrázek uživatele TheALuminium

Nemáte za co, určitě se ještě ozvěte jak jste dopadl s reinstalací.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Pořád to nejde. Prý mám resetovat bios.:? Nevím jak,a jestli to může být tím. Znovu,když se mně ptá,jestli spustit běžným způsobem,tak se prostě nezpustí. Jednou už to šlo,jenže obraz byl děsně rozkostičkovaný. Nemůže být špatná ta karta?

Obrázek uživatele TheALuminium

Mohlo by být, na to resetování biosu se podívejte zde : http://www.poradna.pcporadenstvi.cz/viewtopic.php?t=593
Karta být špatná samozřejmě může, také bych ještě zkusil nějaký silnější zdroj, nebo zdroj u kterého víte že jede slušně s nějakou silnější sestavou.

Obrázek uživatele ROBO.ADAM

Reset biosu nepomohl. Jdu zkusit tu kartu jinam. Zatim se mějte.

Obrázek uživatele ROBO.ADAM

Zdravim. Takže byl špatný jak zdroj, tak ta grafická karta. Smutný je že jsem ji kopil na aukci (bez záruky). Mějte se.

Obrázek uživatele TheALuminium

No jo, to je škoda. Tak aspoň se problém vyřešil. Tímto uzamykám tento příspěvek ....
LOCK