Čím nabušit základní desku 693-596-W977EF

Zdar,
mohli byste mi zkusit poradit čím naprat tuhle základní desku na maximum?

Obrázek uživatele psychocowboy

hehe, to si delas srandu ne? :) ta deska je snad starsi nez cerne uhli... este ISA slot, ten pamatuje Semika jako hribe ty jo... to slahni z okna, je to bezcenne...

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

já souhlasim s psychocowboyem.. navíc, je naprat a naprat, pokud to chceš jako přetakt nebo tam cpát nejvýkonnější HW? ale to ti teda nepovim, co ej sem nejvýkonnější, během éry Cyrixů 300MHz jsem byl ještě na houbách :D
je to starý plech, eště bych se na tom vymlátil :D

Obrázek uživatele Karel252

psychocowboy wrote:
hehe, to si delas srandu ne? :) ta deska je snad starsi nez cerne uhli... este ISA slot, ten pamatuje Semika jako hribe ty jo... to slahni z okna, je to bezcenne...

Já vím, kámoš ji našel.... ale stejně, nevíte někdo nějaký tipy? :???:

Obrázek uživatele Karel252

TOBiAS wrote:
já souhlasim s psychocowboyem.. navíc, je naprat a naprat, pokud to chceš jako přetakt nebo tam cpát nejvýkonnější HW? ale to ti teda nepovim, co ej sem nejvýkonnější, během éry Cyrixů 300MHz jsem byl ještě na houbách :D
je to starý plech, eště bych se na tom vymlátil :D

Nevíme ani maximální rozšíření...no tak poraďte :shock:

Obrázek uživatele psychocowboy

http://mars.s-gms.ms.edus.si/~juret/sandra.htm

tady ma nekdo vypis ze sandry, podle toho uvidis co maximalne tam nacpes.. jen nevim kde chces "nakupovat" dily :)

have a fun

Obrázek uživatele Karel252

Koupili sme společně v bazaru

OP: 2ks SD-RAM 128MB PC133
2ks SD-RAM 128MB PC100

CPU: Celeron 1100MHz na socket 370
Celeron 950MHz na socket 370

Vyzkoušíme a dáme je tak pro zajímavost vědět... :lol:

Obrázek uživatele Karel252

Takže ani jeden procesor tam nejde a RAMky jdou jen dvě(můžou se do něj dát až 3) PC 100 o celkové velikosti 193MB. Při 3 x 128MB PC 133 se počítač vypíná a použaduje výměnu HW...

Není možný, když se vypne, že má slabej zdroj?? Teď běží na 250 Wattovým...
Nemyslíte, že i ten procesor 950MHz, 1,75V Malay nerozběhne kvůli zdroji?

Jinak původní procesor je Intel Celeron 600MHz, 1,7V Malay a ten v klidu šlape :???:

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

záleží na desce.. co ona umí poskytnout, jakou voltáž, jaká je frekvence FSB, jaký příkon atd.. to jsi si měl zjistit a ověřit před nákupem..
zdroj je silný dost..


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.