Window 2000 a Wifi (Chybí aplikace k připojení)

Mám starší notebook(Toshiba PII) s Windows 2000. Připojil jsem přes adaptér PCMCI CF Wifi kartu Micronet SP903B. Ovladače OK.
Utilita od té karty vidí okolní wifi sítě. Ale postrádám nějakou možnost "Připojit". Windows 2000 v notebooku neobsahují aplikaci na připojení k wifi síti. Postahoval jsem nějaké freeware, ale ty jen ukazují kanály atp. Připojit, zadat heslo neumí.
Jak se k Wifi síti připojit?

Obrázek uživatele tatik

Vy máte svou wifi síť, resp. své wifi připojení na internet nebo se snažíte připojit na sítě, které jsou v dosahu?
Pokud jsou to viditelné sítě, a pominu zabezpečené, někomu "cizímu" se na ně daří připojit?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

nejde mi ot o do jaké sítě, ale o ty Win2000.
V jiném NB s XP zapnu wifi, otevřu Bezdrátová připojení, dám vyhledat okolní sítě, něco to najde (je tam např. free wifi síť), připojím se(případně zadám heslo).

V těch Window 2000 umím zapnout wifi, v nějaké utilitě od té karty vidím wifi sítě v dosahu, ale není tam žádná možnost "připojit". A ve Windows 2000 žádná jiná aplikace (taková jako v XP) pro bezdrátové sítě není.

Prostě se neumím připojit nikam, jestli je to veřejná free síť, moje vlastní nebo zabezpečená, prostě obecný problém.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.