D-link Di 524 wifi router-instalace a problémy

Zdary..tak jsem ze sve penezenky uvolnil 750kč na zmineny wifi router...cely nateseny sem ho pritahl domu..tady asi skoncila ma radost.tepl sem cedlo do kompa rozjel to..ted tam jakesi kecy apodobne.tak sem dle jejich instruktaze delal..ooo u konce instalace to strelilo error ze pry mam nejak zkontrolovat pripojeni a kdesicosi a ja zaboha nevim co s tym.chtel bych zazadat o radu..verim ze tenhle routr ma hodne lidi a bratranec byl z te jejich instalace taky pekne zmeteny..neznate tedy nejakou stranku s lepsi instalaci?diki moc cuz

Obrázek uživatele petipino

Jo a taky bych chtel rict,ze mi nejede net.Kdyz zapojim kabl z modemu do PC,v pohodea net jede.Kdyz ale zapojim z modemu kabl do wifi routru a z toho to vedu do kompa,net nejede a ja ho v tom pripade nemuzu konfigurovat pres tu adresu http://192.168.0.1 fakt nevi nekdo co s tim?mozna ze v tom bude banalni zalezitost ktere se pak spolecne zasmejeme..vice nez doufam,ze je problem mezi klavesnici a zidli

Obrázek uživatele TheALuminium

Je to router pro telefonní linku (ADSL, ISDN) , nebo datovou linku (např. UPC) ?

Obrázek uživatele petipino

mame pripojeni upc takze tu datovou

Obrázek uživatele TheALuminium

Hm a nechal jste přepsat MAC adresu na UPC? Dělá se to automaticky tak, že vypnete modem, počkáte tak 30 vteřin pak jej zapnete a pak byste měl ještě počkat půl hodiny (mě to ale naběhlo hned) aby se přepsala MAC adresa zařízení ?


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.