Výroční zpráva (2008)

Avatar uživatele

Rok se s rokem opět sešel a jsou tu zas ty kouzelné dny, které trávíme v teple svých domovů s distancí od veškeré práce či povinností. Odpoutejme se od celodenního bláznění v obchodních domech různých značek a pojďme se pro tuto chvíli (lehce nostalgicky) ponořit do uplynulých měsíců tohoto roku…

Změny, změny, změny
Jako každý rok, tak ani tento se neobešel beze změn. Do týmu přibyly dvě nové posily – řady poradců rozšířil Jiří Moos a na místo prozatímního externího redaktora usedl Stanislav Jirásek. Oba dva nové členy tímto znovu, ale tentokrát veřejně, vítám. Věřím, že tato nová spolupráce bude k prospěchu. Nadále ale také věřím, že se nám po novém roce podaří získat ještě další nové členy do týmu, jelikož zájem ze strany čtenářů o náš projekt neustále roste. Svědčí o tom předvčerejší den, kdy jsme opět překonali náš denní rekord v návštěvnosti: 21. 12. 20081522 návštěv (1323 návštěvníků). Pokud bude z vaší strany zájem, jistě sledujte naše stránky, po novém roce se o připravované agitaci dozvíte víc.

Změnou také prošly některé naše služby. Nejaktuálnější novinkou je asi možnost tisku vláken a článků, uživatelské blogy, věrnostní program s věrnostním e-shopem, úprava designu zobrazení komentářů aj.

Čtenářské ocenění: TOP PCP poradce a redaktor roku 2008
Dle mého názoru asi nejočekávanější část celé této zprávy. Dne 21. 12. 2008 skončila největší čtenářská anketa, která rozhodla, kterého redaktora/rádce jste určili jako TOP za rok 2008. Výsledky však v kategorii poradce dopadly remízou - pro oba dva poradce hlasoval stejný počet zúčastněných respondentů, budou tak samozřejmě oba oceněni.

Zde jsou tedy ta vítězná jména:
TOP PCP redaktor za rok 2008: Jiří Molnár (31,25%)
TOP PCP poradce za rok 2008: Tomáš Svojanovský (28,5%)
TOP PCP poradce za rok 2008: Adam Laita (28,5%)

Musím přiznat, že jsem byl výsledky mile překvapen. Děkuji, a myslím, že nejen za sebe, za projevenou přízeň, kterou jste nám prostřednictvím této ankety poskytli. Pro ostatní členy týmu jistě budou zajímavá i další místa, i když bohužel nejsou vítězná.

V kategorii TOP PCP poradce za rok 2008 jsou další výsledky následující:
Jan Touš ( 19%), Jiří Moos (14%), Jiří Molnár (10%)

A v kategorii TOP PCP redaktor za rok 2008:
Adam Laita (25%), Ondřej Čepelák (18,75%), David Ryvola (18,75%), Stanislav Jirásek (6,25%)

Závěrem…
Co dodat závěrem… Máme za sebou, řekl bych, vcelku úspěšný rok a do roku následujícího zase opět plno plánů a vizí, které bychom chtěli uskutečnit. Ale k čemu by byly takové plány, kdyby neměly patřičnou odezvu z vaší strany – ze strany uživatelů, čtenářů, návštěvníků.

Za celý tým PCP vám přeji krásné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí v novém roce 2009. Věřím, že nám svou přízeň v novém roce zachováte, nebo ještě lépe - zdvojnásobíte. Jsme tu přeci pro vás.
Děkujeme a přejeme znovu: Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Neoznámkováno

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Zajímavé ceny jste do eshopu umístili, nemužu se už dočkat, až si naspořim na novou myšku, ta Logitechka je fakt oproti mojí trojtlačítkový Geniusce opravdová bomba!
Jen se chci zeptat na ten AHK je to letecká hra, pokud to správně chápu? bratr totiž dostal překvapivě k vánocům Joystick, takže po mě chce všemožné hry tohoto typu :D
Za sebe i ostatní uživatele za eshop děkuju!

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Jsme moc rádi, že vám ceny v e-shopu udělají radost. Pokud se nám podaří sehnat peníze, určitě se budeme snažit nabídku rozšířit o další zajímavé dárky. Co se týče AHK hry - ano, je to letecký simulátor (ve 3D). Tuším, že jste v pozici bojového pilota v helikoptéře.