Vykradený kamion HP. Na ČR už si budou dávat pozor!

Nevím, zda jste postřehli zprávu, která se nyní vyskytla v nejrůznějších médiích. A to, že předváděcí kamion HP, jenž objíždí celou Evropu s nejmodernějšíma novinkama ze světa IT od HP, byl v české republice vykraden. Zástupci firmy se k tomu vyjádřili tak, že zvažují zvýšenou ostrahu na našem území a hlídaní kamionu 24h/denně.

V kamionu bylo i několik světových, vážně jen předváděcích kousků. Proto se ptám: Co si o tom myslíte?

Neoznámkováno

Obrázek uživatele TheALuminium

Myslím, že není co dodávat. V Čechách je možné vše, zvlášť v těchto "oborech". Jen to utvrzuje fakt, že místo pro slušné lidi zde schází.

Obrázek uživatele David Ryvola

No jo, Češi se opravdu opět vyznamenali, všude je vše v pořádku, jen v Česku je kamion vykraden...k tomu opravdu není co dodávat.

Obrázek uživatele Ondřej Čepelák

Tak aspoň si zloději udělali hezký vánoce :-D

Ale stejně mě překvapilo, že takový cenosti nebyli líp chráněný. Zlodějům stačilo rozbít okno, naběhnout dovnitř, a než někdo přišel, udělali si hezkou zbírku hi-tech HP výrobků.....

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

a pak že největší zlo je Julínek s Cikrtem :D:D
holt češi se nezapřou no..
co dodat? komu by ne nešikla dobrá eletrika za "pár" set tisíc? u nás se kradevšechno, je to už nějakej čas, ale byl tu vykraden i kamion se žvýkačkami Orbit, kamion žvýkaček v hodnotě 50 000kč, by mě zajímalo, co teprv s timle ti zloději dělali? :D:D možná chtěli jenom ten kamion??:D

Obrázek uživatele gogo999

Jak by řekl náš učitel na fyziku."Čecháčkové,ukradnou na co přidou" :D

Obrázek uživatele kolacek333
[956] fuckT

proc sem o tom kamionu nevedel driv nez oni? :-( Rád bych si vybavil kér vecma co sou jenom na predvadeni tim padem jediny na svete a nikdo by je nemel..*lol* no ale jinak CO KDYŽ TO NEUDĚLALI VUBEC ČEŠI? TAKY BYCH JEL DO ZAHRANICI VYKRAST KAMION A PAK HNED SUPAJ DOMU A NIKDO O NIKOM NEVI...V MEDIÍCH TEŽKO NĚKOHO NAPADNE VYLOUCENI CECHU Z KRADEZE KAMIONU KTEREJ JEZDI PO CELIM SVETE! VZDYT BULVAR NAŠ NAROD ODJAKŽIVA JEN ZHAZUJE A NEPODPORI JEJ V NICEM! HLEDAJI SPATNOSTI NA KAZDYHO CECHA PROTOZE SE JIM LIBI KDYZ SI O SOBE MYSLIME ZE JSME NEJHORSI!

Obrázek uživatele Ondřej Čepelák

Za prvé: 1.) Zde názorně vidíte klávesnici: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/8/8a/Hebrew_keyboard_layout.png
Vpravo dole se nachází (přímo nad shiftem) Caps lock, používejte ho prosím
za 2.) Celý svět ten kamion objel, zastavil se u nás, byl vykraden. Kdyby se zastavil v maďarsku a byl vykraden, ostuda pro Maďary, tohle se stalo u nás. Češi mají opět z ostudy kabát.
za 3.) Nediskutujete, jen nám ukazujete přehlídku vykřičníků a gramatických chyb (nic proti Vaší osobě, jen tohle opravdu nesnáším), váš příspěvek je opravdu těžké přečíst, tak myslím, že by se hodilo přidat svou trošku do mlýna lepším způsobem a diskuzi, když už, trošku rozvést...

Obrázek uživatele MirekPluskal
[977] Plně...

Plně souhlasím s EXITUSEM.Ten příspěvek je opravdu gramaticky nezvládnutý.Ad 2.)-úplný souhlas.Ad 3.)-raději nekomentuji.

Obrázek uživatele MirekPluskal

Dobrý večer.Chtěl jsem se zeptat,jestli už víte,jak to dopadlo s tím vykradeným kamionem.Myslím,jestli už dopadli ty vykuky,kteří se na krádeži podíleli.Díky za odpověď.

Obrázek uživatele Ondřej Čepelák

Googlil jsem jak divej a vyníci dopadení nejspíš nebyli ;)

Obrázek uživatele MirekPluskal
[1189] Díky...

Díky za informaci,snad se o vinících něco dozvíme.Není to sice prioritní věc,jen by mně zajímalo,jak to vše dopadne.