TOP PCP...

Avatar uživatele

Výsledky jsou sice již dávno známá věc, ale cenové ohodnocení dorazilo až v předchozích dnech. Jedna z cen putovala i do mého skromného příbytku. Za to ovšem vděčím VÁM, čtenářům PCP...

Dlouho jsme se v administrátorském týmu rozhodovali, zda-li takovou soutěž vůbec vyhlásit a zda-li se ji MY máme zúčastnit. Jelikož jsme dospěli k závěru, že se jedná o čtenářskou anketu, ve které naše hlasy absolutně figurovat nebudou, zapsali jsme na nominační listinu i naše jména. Během probíhající soutěže jsme zajišťovali výrobu cen a očekávali jsme jen kýžené výsledky, aby ceny mohly být dodělány a odeslány svým majitelům.

Je prostě neuvěřitelné, že první místa jsme vyhráli (samozřejmě nejen my - třikrát sláva tatikovi, který získal stejný počet hlasů jako kolega). I když na jednu stranu se trochu červenám, že námi vyhlášená soutěž je takřka námi vyhrána, o výsledku jste rozhodli VY - naši čtenáři. Chtěl bych vám proto z celého srdce poděkovat za projevenou přízeň a všem redaktorům/rádcům poděkovat za skvělou práci, protože jak bylo na výsledkové listině vidět, výsledky byly velmi těsné.

Za sebe ještě jednou děkuji...

price

Neoznámkováno

Obrázek uživatele MirekPluskal

Dobrý den.Chtěl bych vám osobně,a celému kolektivu pogratulovat k těmto vynikajícím výsledkům.Myslím si,že vaše kolektivní práce za rok 2008 si toto ocenění určitě zaslouží.Zdraví,Mirek Pluskal.