smartphone

Čistíme dotykovou obrazovku

Čištění PC

7 milionů Američanů ročně loví mobil ze záchodu. Je to normální?

Muž sedící na WC

Vyřešila by to přeškrtnutá cedulka s člověkem sedícím na záchodě a hrajícím si se svým smartphonem? Asi těžko, že? A jak je možné, že se tohle stane právě tak velkému počtu lidí jen v USA?

Češi mění telefony jako ponožky

Muž s mobilem v ruceAmerický softwarový gigant Microsoft si nechal udělat netradiční průzkum, aby zjistil, jak často a podle čeho si Češi a Slováci vybírají elektroniku. Čísla jsou opravdu překvapivá - každý třetí má každoročně nový model.

TOP 3 nejprodávanější smartphony patří do modelové řady Samsung Galaxy

Samsung Galaxy Note 5

Nejoblíbenější nástroj pro srovnávání chytrých telefonů a tabletů s operačním systémem Android na světě, benchmark AnTuTu, zveřejnil žebříček nejprodávanějších chytrých telefonů za třetí kvartál roku 2016, tedy v rozmezí od 1. července do 30. září.

Nadměrné sledování mobilních zařízení má na děti špatný vliv

aplikaceDnešní děti vyrůstají ve světě, který je protkán digitálními médii na každém kroku. Děti přicházejí s mobilními telefony a tablety do styku mnohem dříve, než je zdrávo. Američtí dětští lékaři proto varují - přílišné trávení času u jakékoliv svítící obrazovky dětem škodí.

Phablet Vernee Mars 4G překvapí solidním provedením a 4 GB RAM

Phablet Vernee Mars 4GFandíte-li iPhonům od Apple, ale jejich koncová cena je pro vás neakceptovatelná, tak právě vás by mohla oslovit dnešní nabídka phabletu od Vernee, který inspiraci u jablečných smartphonů rozhodně nezapře. Ale cenově je úplně někde jinde.

Češi letos realizovali 1/4 plateb přes smartphony, nejčastější značkou byl Huawei

mobile paymentNakupování na internetu šetří čas, a pokud využijete služeb některého z cenových srovnávačů, tak i peníze. Proto není překvapením, že se online nákupům věnuje stále více Čechů. Každý čtvrtý zákazník platí přes mobilní telefon.

Desetijádrový Xiaomi Redmi Note 4 snižuje cenu a nabízí takřka nejlepší z dnešní doby

smartwatchDáváte přednost phabletům před klasickými smartphony? A máte rádi Android? Známá a v tuzemsku populární značka Xiaomi rozjíždí na čínském obchodě GearBest další zajímavou cenovou akci, kterou si dnes představíme.

Majitelé iPhonů utrácí více za mobilní služby než lidé s Androidem

Android versus iOSMobilní operátor O2 uskutečnil u svých zákazníků netradiční průzkum na téma Android versus iOS (Apple). Společnost zajímalo, jak se tyto dva rozdílné tábory odlišují z hlediska využívání mobilních služeb a přišel s překvapivým zjištěním.

XIAOMI Redmi Note 3 Pro ve speciální cenové akci, berte dokud nabízí

XIAOMI Redmi Note 3 PROČínský obchod GearBest si připravil pro své zákazníky speciální cenovou akci, ve které nabízí pár kusů poměrně zajímavého phabletu od známé značky Xiaomi s více než 60 procentní slevou. Nabídky je časově a kusově omezena.