Nové Nero s podporou AVCHD

Štítky:

Nero, velice známý a pro svou škálu možností a nabídek oblíbený vypalovací program, se rozhodl rozšířit možnost práce s projekty.

V nejnovější verzi Nera by totiž měla být zahrnuta podpora formátu AVCHD, což je nový formát, který využívají převážně kamery Sony a Panasonic pro záznam videa na malé DVD disky. Jeho výhoda spočívá v tom, že ho lze zkomprimovat do malé velikosti, ale jak to mu je vždycky, vše má své pro a proti; zápornou vlastností je náročnost na výkon hardwarových komponentů a celkový výkon PC.

Tudíž bude možno zpracovat váš natočený projekt v jednom kompletním softwaru, ať už jde o nahrání videa do počítače, zpracování, sestříhání, zefektování, vložení titulků či mluveného slova, hudby a mnoho dalšího. Poté samozřejmě váš pracně zpracovaný projekt vypálit na médium, kdy ho pak můžete přehrávat např. na Playstationu 3 nebo Blu-Ray přehrávačích nebo jednoduše uložit do počítače.

Podpora tohoto moderního formátu by měla být již v další aktualizaci s číselným označením 7.8.5.0 ve verzi Nera 7 Premium Reloaded.

Uvidíme, s čím dalším se Nero předvede …

Neoznámkováno

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Ahojky!
Nevím jestli aktualizace 7.8.5.0 již obsahuje AVCHD,ale před týdnem jsem aktualizoval nero a verze7.9.6.0 AVCHD má.Akorát nevím přesně k čemu mi bude.Nějaký podrobný návod bych rád uvítal.A taky možnosti využití.
S-Li