Kolik peněz se dá vydělat na internetu? 1.část - Bux.to

Avatar uživatele

Bux.to Je to vůbec možné? Budu muset něco investovat? A mnoho dalších otázek ohledně tohoto serveru Vám zodpovím v tomto článku.

Bux.to

Co to vlastně BUX.TO je?
Na Bux.to existujou dvě skupiny. První skupina jsou ti, kteří potřebuji zvýšit návštěvnost, nebo jen chtějí upozornit na své WWW. Samozdřejmě potřebují k tomu finanční zajištění.
Druhá skupina jsou ti, kteří právě na jejich koupenou reklamu klikají a dostávají za to nějáké drobné.
Tím chci říct že Bux.to funguje něco jako prostředník mezi těmito skupinami. 1. skupina Bux.to platí, druhé skupině platí Bux.to.

Jakto že jsou obě strany i BUX.TO spokojeni?
1. skupina má to co chce. Za peníze koupené návštěvníky na své stránky.
2. skupina nic neinvestuje jen sleduje reklamy které jim Bux.to ukáže a ještě jim za to zaplatí.
3. Bux.to to je spokojeno ze všech nejvíc. Ptáte se proč? Příklad: Mám www a potřebuji 100 návštěvníku. Zaplatím Bux.to stanovenou cenu za návštěvníka 100x5Kč (jen příklad) to znamená, že zaplatím 500Kč. Bux.to na oplátku ukáže stovce lidí moje www, a každému zaplatí za zhlédnutí 2Kč, tzn Bux.to utratí 200Kč. A co tím chtěl básník říct? 500-200=300Kč do kapsy bux.to.
A všechny strany jsou spokojené protože mají to co chtěli. Chci jen upozornit že částky jsou jen příkladové.

Co získám do začátku?
Není to nic světoborného, ale za registraci Vám dá Bux.to 0,05 Dolarů.
Zaregistrujte se přes tento odkaz a získáte další 0,02 Dolarů.
Registrace: KLIK

Je tu nějaký problém?
Snad jen že se pohybujeme v dolarech.

Sám ale nemůžu vydělat tisíce, nebo ano?
Sám? Asi ano ale za tisíc let. Vtip je v tom, že dostáváte 100% z lidí které máte pod sebou (refferalů).
Zde máte příklad výdělku.
Denně kliknete na 10 reklam (často je jich mnohem víc) = $0.10
20 vašich referentů klikne denně na 10 reklam = $2.00

Váš denní výdělek = $2.10
Váš týdenní výdělek = $14.70
Váš měsíční výdělek = $63.00

To je docela slušné ne? Počítejte sami když budete mít pod sebou 2000 refferalů:-).

Ha ha, 2000 refferálů? to mám pod sebe zaregistrovat celou vesnici?
To je taky jedna z možností, ale určitě rychlejší i účinnější je si refferaly pod sebe KOUPIT!
15 refů - $16.98
35 refů - $34.95 ušetříte 10%
100 refů - $98.00 ($5.00 Cashback Bonus)
150 refů + Free Bux.to T-Shirt - $136.95
500refů - $459.00 !LIMITED!

Jak na to, aniž bych něco investoval?
1, začněte klikat spolu se svými kamarády (které máte samozřejmě pod sebou) až do $16.98
2, kupte si 15 refů, aby vám nabíhaly dolary rychleji až na $34.95
3, kupte si 35 refů a stále tak dokolečka:-)

Co víc dodat? Zní to lehce, protože to lehké je. Zní to neuvěřitelně, ale nevidím důvod proč to nezkusit.
Hodně štěstí ve vydělávání a v lovu refů:-)

Oficiální stránky: KLIK
Registrace: KLIK
Oficiální česká poradna bux.cz: KLIK

Neoznámkováno

Obrázek uživatele TheALuminium

Mě by potom tedy zajímalo k čemu takové stránky jsou =) ... lidí tam kliká stovky ale té stránce to nic nepřinese. Navíc nezdá se mi to jako férové vůči ostatním slušným stránkám, které si svou návštěvnost vypracují sami, asi jako naše PCPoradenství =)

Obrázek uživatele Bonetti

Zdravím Adame,

Jsou to převážně stránky, které dále nabízí své produkty a tímto způsobem určitě pár lidí zaujmou. Ale toto není podstatou. Podstata je, jak můžeme vydělat peníze. Zda je to férové či ne, to je otázka. Je to taky otázka financí. Každopádně děkuji za koment.

Obrázek uživatele Jiří Moos
[1124] RE: Bux.to

No znám tyhle stránky, mám s nimi hodně zkušeností a nikdy není nic zadarmo... když jsem byl malý (a hloupý), tak jsem si vždycky násobil ty částky (200 návštěv krát 20 refů krát 0,20 doláče rovná se ...), skutečnost je jiná. Stránka, která toto provozuje, dělá sama sobě neuvěřitelnou reklamu a ještě vydělává na Premium účtech, takže s toho profituje (tohle je můj názor) jenom ona. Mnohem zajímavější se mi zdá ETARGET (www.etarget.cz), kde si zaplatíte částku a ETARGET umístí reklamu na mnoho zajímavých serverů (volný.cz, centrum.cz...) a poté vám ujídá z částky za proklik. Tohle je fair - kolik lidí přijde, tolik zaplatíte. Kdo má peníze má návštěvnost.

Obrázek uživatele Bonetti
[1132] Bux.to

Ano stránka určitě vydělává velké množství na premium učtech. Ale je to taky fair - kolik lidí si na stránkách zaplatíte tolika lidem stránky ukážou. Ale pořád se bavíme o platících stránkách. Ovšem téma se nejmenuje jak zvýšit návštěvnost svého webu, ale jak si vydělat a pokud mi bux to zaplatí i za to že se podívám na jejich stránky, to už nám může být jedno. Nám jde o to jak vydělat. Pokud bych chtěl zvýšit návštěvnost, určitě se obrátím na websurf. Toto funguje že za zobrazené stránky dostanete kredit, který Vám odečtou za každého návštěvníka na Váš web. Takže v podstatě pořád dokolečka protáčíte kredity. Ale i tak děkuji Mozkovi za příspěvek.

Obrázek uživatele Ondřej Bílek
[1125] tuž :-D

Ale(sry za to oslovení :D ale jak jinak zkratit TheAluminium), ale té stránce, té to určitě něco přinese... kromě toho, že oni samotní určitě z toho peníze dostávají taky (dejme tomu že za zobrazení té stránky dostanou od toho kdo ji inzertoval vymyslím si deset korun, ale mezi lidi kteří klikají se rozdělí třeba jen 5kč a 50kč jde určitě na účet té provozovatelské firmy - ty ceny jsem si vymyslel jen abych to přirovnal protože sem se tím nějak extra nezabýval) ale určitě tím samotné tyto klikací stránky získají lidi, kteří se na nich zaregistrují a zase jim z nich de více peněz :) a šíří se to a šíří se to :-D nicméně souhlasím s tebou, že stránky které si vybudují návštěvnost jako pcporadenstvi se to v mych očich nikdy nevyrovná. Ovšem pokud jde někomu o rychlé zvýšení návštěvnosti stránek je toto řešení... ale určitě toto je pravda není obsahem tohoto článku :) Btw bony, začínáš tu dost slibně líbí se mi to - ten serial o webkách - přeju ti abys tu uspěšně blogoval a aby ti tu nedochazely napady :)

Obrázek uživatele Bonetti

Jeve díky za příspěvek a za důvěru. Seriál o webkách se dnes rozšířil o další díl.

Obrázek uživatele TheALuminium

Jasně, ta stránka na tom možná finančně vydělá ale rozhodně nevydělá na reputaci, to spíše ztratí. Ale o tom článek není =) ... P.S. ... zkratka mi nevadí, občas píšou i "Alu" nebo "Hliníku" ;-)

Obrázek uživatele Ondřej Bílek
[1141] :-)

V tom případě s tebou souhlasím Ale :-) A dík protože sem nevěděl jak tě oslovit aby tě to nenaštvalo :D:D:D ale teda oslovit tě hliniku :D to musí být dost brutální

Obrázek uživatele Bonetti

hoši tento článek je na téma bux.to né TheAluminiova přezdívka:-D Poslední upozornění Vám říkám....! Poslední!!!:-D

Obrázek uživatele TheALuminium

Upozornění dávají jen Administrátoři stránek a lidé, kteří si to zaslouží ;-)

Obrázek uživatele Bonetti

To byl fórek:-) ale vim ze to chápes...

Obrázek uživatele Vaclav

No tak s Bux.to ma celkem nekale zkusenosti. Pote co jsem se zaregistroval a klikal jako blb a pak jsem se rozhodl na zkousku koupit premium account a nekolik (35) referalu za 35 dolaru. Kdyz jsem dosahl neco kolem 74 dolaru, tak jsem se rozhodl to vybrat. Podle jejich podminek premium account drzitele maji dostat vyplatu behem 30 dnu a ne-premium account drzitele do 60 dnu. Na vyplatu jsem cekal neco kolem 4 mesicu. Ale penize jsem dostal. Tak jsem si rekl, ze to je fair stranka a nakoupil jsem si 500 referalu za 460 dolaru. Kdyz jsem dosahl 350 dolaru, tak jsem se rozhodl to vybrat. No a jiz na to cekam od LONSKEHO CERVNA. A uz jsem se rozhodl ani neklikat, protoze je to proste zbytecne. I kdyz v soucasne dobe mam stav uctu na 2 600 dolarech, tak skutecne neverim, ze to dostanu a proste to vypada ze jsem zbytecne vyhodil par tisicu. Takze dobra rada na zaver: Nesnazte klikat, protoze to stejne je na dve veci. A nebo si hlavne nekupujte zadne referals a nevrazejte do nekoho svoje tezce vydelane penize.

Obrázek uživatele Bonetti

Zdravím, ano o tomto problému jsem slyšel a na spousta fórech se toto řeší. S tímto zkušenosti ještě nemám, ale toto je první příspěvek na kterém čtu, že ještě nedostal peníze.

Obrázek uživatele Cycleboy
[1239] Bux

Zdaravim ja bych se chtel zeptat jestly je tu nekdo kdo z toho penize dostava?? realne a uklada si je na ucet?:)

Obrázek uživatele knezi

Tak sem si pořídil bux.to, ale nevím jak si mám objednat prémiový učet a jak si poslat peníze. předem děkuji za odpověď.

Obrázek uživatele BUX.to

Vydělává někdo na tom ?.... Kolikrát mu poslali výplatu ? ....

Obrázek uživatele DaWos
[1571] ale......

Já jsem si tam vidělal (naklikal) něco kolem 12 dolaru.....čekám na ně 14 měsíců a pořád mi nepřišli....stejně na tom je mojich cca 20 kámošů.....nikomu ještě nepřišli peníze. (z těch kámošů)
takže já s tím mám velice špatné zkušenosti a nikomu to nedoporučuji....z mého úhlu pohledu je to ztráta času.

Obrázek uživatele rotto

Nevím kolik peněz a kdo je vydělal,ale když to tak pozorně čtu - velice silně to připomíná ono dříve a také občas ještě dnes vyhlášené letadlo.Pyramida se rozrůstá a když je základna v nedohlednu,tak se celá stavba rozsype,ty vrchní patra se nabalíkujou a spodní utřou ...Založí se nová a jedeme vesele dál a lidé jsou tak blbí,že na to skočí opět a opět a...Holt český národ je nepoučitelný a stále hravější.

Obrázek uživatele tonyjanc

na penize se ceka asi vzdycky dlouho, pricin muze byt nekolik, jedna je asi ta, ze pokud jeden neinvestuje, nic nedostane, nebo musi dlouho cekat. Overovani uctu je asi hodne slozite a cisteni spinavych penez na netu je dnes stejne obvykle, jako v kasinech. Nevim, jestli byt trpelivej, nebo se na to vykaslat a tak jsem udelal to, ze jsem si zkusil koupit 100 referalu z kreditky. zatim mi po tydnu vydelali asi 50 dolaru a az se mesic naplni, vrati se mi jen investice a to bude zhruba vse, jestli mi ovsem vyplati penize pres kreditku zpatky. Uvidime, jestli tpo funguje. Tak ci onak uz me to docela pohltilo a 2 mesice klikam a klikam, doufam, za se zase nespalim.

Tony

Obrázek uživatele Vaclav

Ahoj,
tak jsem se rozhodl udelat takovy malinky update. No myslim, ze to reknu strucne, zatim nic noveho. Na penize stale cekam (od 18. cervna 2008) a ono nic a nic a nic. Moji referalove uz jsou take neaktivni, takze zjistili, ze to je podvod. A ja proto vsechny nabadam, aby NEKUPOVALI zadny premiovy ucty, nebo referaly, protoze jsou to vyhozene penize (viz. vyse Nenalette jako ja). Tak to by prozatim bylo vse a ja se zase za rok ozvu s nejakou novinkou, jestli nejaka bude. Ahoj a nedavejde sve tezce vydelane penize nekomu cizimu.

Obrázek uživatele TheALuminium

Díky za update. Taky jsem se nechal kdysi zlákat, ale brzo jsem tam skončil =)

Obrázek uživatele Webank
[1928] zisk

podte klikat dolary na bux.to
registrujte prez http://bux.to/?r=WeBanKk

pro lepsi zisky pro oba..

Obrázek uživatele TheALuminium

Je vidět, že jste si nepřečetl to, co se zde řešíme ;-)

Obrázek uživatele contadoor

Klikačka Bux.to vyplácí... a kdo se chce registrovat ať se registruje tady
http://bux.to/?r=contadoor
... pak ať mi napíše zprávu a já mu budu posílat pravidelně 70% z toho co nakliká ode mně
a ať se klidně ozve rád poradím.

Obrázek uživatele aceCZ
[2345] PODVOD

Tak já jsem byl tak hloupý, že jsem si chtěl koupit Refferaly abych naklikal více a rychleji. Prachy jsem poslal z účtu (přímým nákupem na bux.to), stálo to 35dolarů (které mi byli záhadně přepočteny na 34,8euro - čili velmi výhodný kurz, že?? mě to stálo 874Kč). No a co se stalo?? Nic. Prachy jsou v hajzlu, referály jsem nedostal. Mám zatím naklikáno 20dolarů a nevím, jestli do těch 50 vydržím a pak taky jestli se jich dočkám. Takže Bux.to bych rozjodně nedoporučoval.
Naproti tomu, takový třeba neobux.com mi po naklikání 2dolarů zaplatil a na paypalu jsem to měl do minuty.

Kdybyste chtěli, regněte se na mě
Dík a bux.to - ať zhyne!!!!!

registrace Neobux:
http://www.neobux.com/?r=janprevratil

Obrázek uživatele Incubus

Zdravím,
na netu se objevila nová klikačka.
Zatím je registrováno kolem 3000 účtů, takže máte velkou šanci získat pod sebe refy a vydělávat více.

Nyní akce!!
Po registrace získáte druhý stupeň účtu, který vám přináší určité výhody.

Za kliky získáte až 0.012$
Za klik vašich referralů 0.0075.(Za 1 klik)

Payout je různý, podle druhu účtu.

Tak neváhejte a registrujte se!!!
http://www.bux-universe.com/?ref=incubus

Přeji příjemný den.

Obrázek uživatele CJNERO

Zdravim, nedávno jsem založil stránku na FB o tom jak rychle a spolehlivě vydělat na netu. Všechno tam mám sám ověřený. Každý den tam přibyde min. jedna dobrá stránka. Prosím dejte mi LIKE a SDÍLEJTE! https://www.facebook.com/JakRychleVydelatNaNetu
Děkuji

Obrázek uživatele appler

Máte zájem si něco přivydělat ? A to pouze za klikání na reklamy nebo plnění různých prací ? Tak se rychle registruj a vydělávej týdně až 800 Kč http://dollarsincome.com/-141872.htm

Obrázek uživatele Marowian
[7901] penize

http://cashdokapsy.webnode.cz/
Zde je nová stránka s výdělky na internetu, najde zde nové i staré a hlavně vyplácející projekty. Většina z nich podpořena skupinou na fcb kde si můžete nechat poradit a dozvědět se více. Žádné podvody a hlavně se tu dá něco vidělat (žádný směšný dolar za měsíc) tak se mrkněte
http://cashdokapsy.webnode.cz/