WMPlayer

Prosím o radu,,,přeinstaloval jsem windows a teď mě wmp nepřehrává dvd.Zkusil jsem nainstalovat WMP 11,a ten se tvářil jako že by hrál,ale pak naskočí černá obrazovka a jde jen zvuk.Nainstaloval jsem si tedy Power dvd (ten mi vždy všechno přehrál)a teď se škube obraz i zvuk.Vubec nevim jak z toho ven.

Obrázek uživatele Jiří Molnár
[19890] WMPlayer

Jestliže jste po čerstvé re-instalaci OS, určitě vám tam schází balíček potřebných kodeků. Bývá to častý problém, často se to tu řeší.
Stáhněte si K-Lite Mega codec Pack ...

Problém by se snad měl vyřešil ...

Obrázek uživatele olcit
[19891] WMPlayer

tak je to špatný...já tam měl codeky..:Codec Pack All in
tak jsem ho odinstaloval a dal jsem tam ten klmcodec,a ted mě jde jen zvuk,,,ale soubory v AVI to hraje normálně.

Obrázek uživatele olcit
[19892] WMPlayer

tak další poznatek--WMP přehrává jen to co je uložený v PC.
DvD z mechaniky nepřehraje.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[19893] WMPlayer

zdravim, já všem doporučuju jednoduchej primitivní přehrávač CMP, je úpřímo u toho kodeku k-lite.. eště se mi naorzdíl od WMP nestalo, že by něco nepřehrál.. je to na tobě..

Obrázek uživatele olcit
[19894] WMPlayer

díky...jdu ho zkusit,
taky zkoušim zajímavej: KM player,je česky a umí hodně(zatím ho testuju)

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[19895] WMPlayer

mno, ten CMP umáí všechno:D ale je děsně jednoduchej, i když je anglicky, vysvětlim ti pár podstatnejch věcí, pokud jim nerozumíš, apk se naučíš všechno :))

Obrázek uživatele olcit
[19896] od

Mňo jo ale já ho nemužu stahnout.Povedlo se mě stahnout jen nějakou betaverzy a ta mě nejde nainstalovat.Je to v RARu a když chci rozbalit exe,tak to vyhodí nějakou hlášku.Nevim co s tím.

Obrázek uživatele olcit
[19897] WMPlayer

on je dost malinkej,nedal by se poslat e-mailem?(olcit@centrum.cz)
Nebo jen odkaz na stránku ze které se dá vycucnout.Moc děkuji....

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[19898] WMPlayer

mno, nevim čí je to chyba, ale když si stahneš ze stahuj k--te mega codec pack, nainstaluješ ho, tak se ti s nim nainstaluje aj ten CMP, kterej je jeho součástí, a je to normálně plná verze.. a opravdu to jinak neni, já ho instaloval asi 40 lidem... :))

Obrázek uživatele olcit
[19899] WMPlayer

fajn ..jdu to propátrat...(stahoval jsem ten k-lite codec od výrobce)...díky

Obrázek uživatele olcit
[19900] WMPlayer

jo tak na STAHUJ taky neni,mě to nainstalovalo media player clasic.Nějak se k němu nemužu dohrabat.Pokud bys znal stránku,kde se dá stahnout ,tak bych byl moc rád ...díkes

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[19901] WMPlayer

ježiš to mi neřikej, stáhni toto:http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/kodeky/mega-codec-pack/?g[hledano]=k-lite&g[oz]=3.9.5 a pak se ti defaultně udělá ikona na panelu.. jen při instalaci proklikej všechny kodeky, aby to tam dalo, když je volba, dej gabest.. jinak označuj všechno!! a neřikej že to nejde, když sem to kvuli tobě stahnul a nainstalouvl u dalšího kámoše.. :))

Obrázek uživatele olcit
[19902] WMPlayer

seš super ...díky ...jdu na to

Obrázek uživatele olcit
[19903] WMPlayer

Tak to už jsem z toho srnec..dělám to už po čtvrtý .Stahnul jsem to z toho odkazu,dal instalovat,zaškrtávám všechny kostičky co jdou,kolečka nechávám bejt,protože když jedno označim-tak druhý zhasne.Všude kde mužu tak označim gabest a dám next.Nainstaluje se mi přesně vždycky to samé.Na ploše ikona Od media player clasic a v liště taky.Prohlídnu program files a neni tam nic na víc.Ani v té instalaci žádnej jinej program nevidim,,v těch codecích co označuju ,taky neni .Každej děláme asi něco jinýho.. 8-)

Obrázek uživatele Honza
[19904] WMPlayer

Takže co je vlastně za problém? :))

Obrázek uživatele olcit
[19905] WMPlayer

problém je to,že nemužu sehnat CMP přehrávač.Má být u codecu K-lite na stahuj.cz Ať dělám co dělám ,žádnej CMP se mi nestahuje .Scodecama je tam Media player clasic.Podle všeho to vypadá ,že jsem jedinej ,kdo to dělá blbě :shock:

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[19906] WMPlayer

mno, to sme se blbě pochopili:D:D CMP, já to zplet, je top MPC, ono je to to Media Player Classic.. já sem se splet od WMP:D:D tak sry, ta ikona na ploše je on..

Obrázek uživatele olcit
[19907] WMPlayer

to je hrůza,,,já zešedivim...nejhorší je,že on existuje i cmplayer.To mě zmátlo

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[19908] WMPlayer

tak sry, to se občas stane.. a to tě nenapado zkusti toho MPC?? musíš se taky trochu snažit sám.. :wink:

Obrázek uživatele olcit
[19909] WMPlayer

MPclasic samozdřejmě používám nejméně 2 roky..ale o něj vubec nešlo..původně mě zlobil WMplayer ,za boha jsem ho nemohl nastavit.Ten už je v poho...Ale zaujal mě ten program CMp(že ho nemužu najít).Hlavně že se to vysvětlilo.Nerad prohrávám s PC. JO A DĚKUJI ČUS