mikrofónu karaoke

Dobrý den, nedávno jsem si koupila karaoke set, ale mám problém, že nevím jak ho zapojit, byl tam konektor cinch tak jsem si koupila redukci na jack 3,5, ale i když to připojím k notebooku tak mikrofón nejde a nevím proč, přitom by měl být v pořádku, protože zapnutý je. Potřebuju na to nějaký speciální program? Nebo nějakým způsobem to nainstalovat? Vůbec nevím, počítačům moc nerozumím tak budu vděčná za každou radu.

Obrázek uživatele Jiří Moos

Dejte pozor zda strkáte jack do správné zdířky pro mikrofon. K setu by měla být dokumentace, popřípadě CD s potřebným softwarem, podívejte se do krabice. Jestli jste s tím nic nedostala (i to se bohužel stává), tak napište značku a nějakou verzi nebo odkaz na stránku s popisem setu/stránku výrobce...

Obrázek uživatele Ellis

Na notebooku mám jen 2 zdířky kde se dává jack 3,5 z toho je jedna na sluchátka(repráky) a o té druhé jsem teda usoudila, že bude na mikrofon. Jinak karaoke vypadá takhle http://aukro.cz/item1071955102_karaoke_set_sada_2_bezdratove_mikrofony_3...
a bohužel u toho nebylo žadné instalační cd a návod na požítí obsahoval poze toto:
Používejte metody:
1. Připojte síťové jednotky.
2. Za pomoci kabelů připojte přijímač a vstupní zásuvku od HI-FI. Vytáhnete anténu.
3. Zapněte HI-FI. Nastavte na vhodný objem, pak zapněte přijímač. Červené světlo na
přijímači oznamuje, že zařízeni funguje správně.
4. Otevřete přihrádku v mikrofonu a vložte 1 ks 9v baterii. Pak zapněte tlačítko „ON“
na mikrofonu. Po pevném dotažení napájení světla v A mikrofonu se rozsvítí
červenou barvou, v B zelenou, stejně jako v přijímači. To znamená, že systém
mikrofonů funguje správně. Pak nastavte na vhodný objem.
5. Mikrofon nesmí setkávat se s reproduktorem z důvodu ostrého zvuku.
6. Po použití vypněte mikrofon pro uložení baterii. Vypněte přijímač, a vytáhnete kabel
z zásuvky.

Obrázek uživatele Jiří Moos

S tímto druhem zboží nemám mnoho zkušeností, doporučoval bych kontaktovat prodejce na Aukru, pokud toho prodává víc, tak to nejspíš i doma vyzkoušel. Nevím, co je to za mikrofony, jestli jsou komatibilní s počítačem..

Ještě bych zašel do ovládacích panelů a zkusil bych manuálně přidat zařízení, ale jestli to stále nerozpozná, tak už fakt netuším..

Máte možnost mikrofon zapojit do jiného PC doma?

Obrázek uživatele Michal Čížek

Tohle je karaoke sada, která se může, ale nemusí připojovat k PC, mikrofony musí fungovat i bez vstupní puštěné muziky, takže to není komponent detekovatelný PC. PC, nebo NTB slouží jen jako zdroj muziky, už se tu na to někdo ptal. Mám podobný karaoke, jen ne s bezdrát mikrofony. Pročti odkaz a co bude nejasné klído dořešíme.
http://www.pcporadenstvi.cz/forum/viewtopic.php?t=6606