otevírání *.doc souborů Word 2007; problém s ICQ6

Dobrý den,
mám problém s MS Word 2007. Doc soubory mají jinou ikonu než mít mají (takový ten bloček s oranžovým A) a nejhorší je, že když jakýkoliv tento soubor chci otevřít z jeho umístění, tak to prostě nejde, musím proto nepohodlně otevřít prázdný Word a pak teprve najít a otevřít soubor pomocí Soubor-Otevřít. Můžete mi poradit?

Další můj dotaz se týká ICQ6. Pořídil jsem si ho kvůli možnosti posílat z něj SMS. Ze začátku to šlo v pohodě, ale asi za 3 dny, když jsem kliknul na sluchátko vlevo dole, má se objevit klávesnice telefonu pro zadání čísla, ale nic se neobjeví, zůstává prázdné okno. Už jsem ho zkoušel i přeinstalovat, ale po pár dnech to vždycky udělá to samé. Poradíte mi prosím i s tímto?

Obrázek uživatele Honza

Dobrý den,
zkoušel jste pravé tlačítko otevřit v programu a word?

U icq si nejsem jistý, používám qip, jak to tam funguje poučte mě - musíte si něco platit pro to, aby jste mohl posílat sms nebo, jak to je?

Obrázek uživatele CZELLO

Pravé tlačítko jsem zkoušel a to samé jako při použití Enter nebo dvojkliku. Asi 3 sekundy sou tam hodiny, jako že načítá a pak nic, normální ukazatel, jako bych nic nespouštěl. No a přesně tak se chovají ty soubory s ikonou oranžového A. Ale proč mají takovou ikonu doc soubory a proč nejdou pustit?

SMS na ICQ6 funguje tak, že dostanete zdarma možnost poslat 15 SMS. Když vám někdo z mobilu odpoví na ICQ (tak že odpoví na to číslo z kterého mu SMS přišla), dostanete 5 kreditů navíc zdarma. Nebo si můžete kredity koupit odesláním SMS z mobilu na nějaké číslo za pár korun, které se odečtou z telefonu. Jinak v tom nic není. Mám nainstalovaný nový Flash, takže s těmi animacemi by neměl být problém, když jiné animace jdou.

Obrázek uživatele tatik

Ad word : problém bych neviděl v ani tak v ikoně, ale v příčině. S jakým programem máte asociované otevírání souborů s příponou .doc ?

Obrázek uživatele CZELLO

tatik wrote:
Ad word : problém bych neviděl v ani tak v ikoně, ale v příčině. S jakým programem máte asociované otevírání souborů s příponou .doc ?

Jistě že s Wordem. Dával jsem otevřít v programu a ze seznamu jsem vybral MS Word, ale ikona se nezměnila. A právě proto chci zjistit proč...

Obrázek uživatele tatik

Ikonu si můžete změnit jak chcete. Třeba pro Word si můžete nastavit ikonu Excelu. To ale neznamená, že se bude spouštět Excel a ne Word.

Obrázek uživatele chomin

zdravim!
MS Word 2007 bohuzel neznam do posledniho puntiku, ale zkuste prachobycejny(za to vyborny) Total Commander. kliknete na soubor s priponou doc a pote dejte: Soubory -> Asociovat s...
ze seznamu vyberete Word a melo by to jet. je mozne, ze budete mit neco "spatne" nastaveno primo ve Wordu. mohla by pomoct reinstalace. zas tak dlouho to netrva a pokud mate original CD od Microsoftu, tak neni co resit;-)

-------------------------------------------------------

s tim ICQ vam poradim snad jen jedine:
nedelejte to zadavanim cisla, ale pokud posilate SMS pouze kontaktum ze seznamu, tak staci primo ke kazdemu kontaktu pridat cislo.

pokud dotycnemu chcete napsat SMS a on nema zrizeny ICQ ucet, tak zalozte novy ucet a pridejte si posleze tento ucet do seznamu kontaktu. pak uz jen staci pridat telefonni cislo k tomuto kontaktu.

nevim jiste, zda tenhle postup pomuze, je to trosku neohrabane, ale ICQ se u me zapsalo jako vysoce nespolehlivy program, ktery jde zpetne hezky obelstit. vice nez nespolehlivy se k tomuto programu hodi "termin" - blby. jen me mrzi, ze qip, ktery hodnotim jako skutecne stabilni program, nema moznost posilani SMS. sna casem:-)

-----------------------

pokud se nic nezmenilo ani s Wordem ani s ICQ, tak napiste. spolecne tomu na kloub prijdem. vzdyt je to jen elektronika:-)

Obrázek uživatele Quirit

CZELLO wrote:
tatik wrote:
Ad word : problém bych neviděl v ani tak v ikoně, ale v příčině. S jakým programem máte asociované otevírání souborů s příponou .doc ?

Jistě že s Wordem. Dával jsem otevřít v programu a ze seznamu jsem vybral MS Word, ale ikona se nezměnila. A právě proto chci zjistit proč...

Na Wordovský soubor klikněte pravým tlačítkem myši, zvolte Otevřít v programu > Zvolit program. Zde v okně vyberte Word a dole nechte zaškrtnuté políčko K otevření souborů tohoto typu vždy použít vybraný program.

Obrázek uživatele Hrdlička

Teď nechápu to s tím oranžovým A. Word žádnou takovou ikonu nemá. :???:
Tak bych prosil screen s tou ikonou zaslat na adresu :))))

Edit Honza: Staré téma, email adresa, obrazek se může uploadovat i přes náš systém..

Obrázek uživatele Jiří Moos

Hrdlička wrote:
Teď nechápu to s tím oranžovým A. Word žádnou takovou ikonu nemá. :???:
Tak bych prosil screen s tou ikonou zaslat na adresu

Office ne, ale některé verze WordPadu to takto mají.

Tento topic je již dost starý... Je ještě autor přítomen? Pokud není, nechť se ozve a já to zamknu :))

Obrázek uživatele Hrdlička

Mozek wrote:
Hrdlička wrote:
Teď nechápu to s tím oranžovým A. Word žádnou takovou ikonu nemá. :???:
Tak bych prosil screen s tou ikonou zaslat na adresu

Office ne, ale některé verze WordPadu to takto mají.

Tento topic je již dost starý... Je ještě autor přítomen? Pokud není, nechť se ozve a já to zamknu :))

Dík za odpověď.