Windows 7 SP1 (Service Pack) ke stažení (ne)jen na Windows Update

Avatar uživatele

S redaktory jsme se domluvili, že již další článek o prvním připravovaném balíčku od Microsoft (SP1) psát nebudeme – respektive řečeno již bylo v předešlých článcích dost. I když...

Vzhledem k faktu, že v posledních několika hodinách nevyhledávají čtenáři "zřejmě" nejen u nás právě informace o tomto servisním balíčku, rozhodl jsem se sepsat těchto několik málo řádek na svůj blog a samozřejmě přiložit "žhavý" stahovací odkaz.

Je velmi zajímavé sledovat, jak s blížícím se termínem vydání stoupal zájem veřejnosti o informace. V dnešní den, který byl označen za termín uveřejnění SP1, se stal náš poslední článek "Windows 7 Service Pack 1 pro některé již dnes, pro všechny za šest dní" nejčtenějším článkem dne. Doporučuji jeho přečtení, pokud se chcete dozvědět něco o obsahu balíčku.

Prioritně je balíček distribuován prostřednictvím Windows Update - zkontrolujte si tedy jeho dostupnost právě pomocí této služby. (V nabídce Start klikněte na příkaz Všechny programy a potom klikněte na příkaz Windows Update - Vyhledat aktualizace). SP1 bude označeno jako aktualizace KB976932.

sp1

SP1 balíček je již také dostupný i po ověření pravosti systému ve službách Stažení softwaru. Odtud jej doporučuji ale stahovat především firmám, které jej chtějí roz-instalovat na jednotlivé stanice - do domácností si jej raději stahujte prostřednictvím již výše zmíněného Windows Update. Jak sám Microsoft v popisu ve službách uvádí: "Pokud aktualizujete pouze jeden počítač, neklikejte na tlačítko Stáhnout: Menší a vhodnější soubor ke stažení je nyní k dispozici na webu Windows Update."

Pokud budete mít s instalací sebemenší problémy, obraťte se určitě na naší poradnu, kde se vám určitě budeme snažit pomoci ze všech sil.

---

Aktualizace Windows 7 a Windows Server 2008 R2 Service Pack 1
www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=c3202ce6-4056-4059-8.....

sp1

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.