Win.-Live One Care

Avatar uživatele

Dobrý den.Mohl by se někdo zapojit do diskuse na téma-Bezpečnostní Skener Win.-Live One Care?Nedávno jsem ho objevil na internetu,a taky ho používám.Zajímal by mě názor jak odborníků,tak normálních uživatelů tohoto webu.Myslím tímto,jak je Bez. Skener kvalitní,a také, jestli by jste ho doporučili k používání.Děkuji předem za vaše názory.Zdraví,Mirek Pluskal.

Neoznámkováno

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Za sebe mohu tedy říci, že jsou o tomto internetové nástroji vůbec neslyšel. Vidím jej prvně, ale určitě jej ve volné chvíli vyzkouším. Nevím, co to přesně bude umět dělat a jak to bude fungovat, ale to hned snad vzápětí zjistím. Asi to bude pracovat na podobném principu, jako ESET Online Scanner.

Obrázek uživatele MirekPluskal

Dobrý den.Máte pravdu,pracuje to na podobném principu jako-ESET Online Scanner.Já ten ESET sice nemám,ale už jsem o něm slyšel přes kamaráda.Jinak ovšem děkuji za váš příspěvek.Zdraví vás,Mirek Pluskal.

Obrázek uživatele Dagmar Pertilová

Dobrý den.Chtěla bych se zapojit do diskuse o-Bez.skeneru One Care.Zatím ho ještě nemám nainstalovaný,ale podle dosavadních informací(i od kamaráda), vážně uvažuji o jeho instalaci.Jenom doufám,že mi tento program v něčem pomůže.Děkuji tímto za vaše příspěvky.D.Pertilová

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Nemusíte stále děkovat. Je tu naprosto otevřená a uvolněná diskuse. Co se týče tohoto programu, tak ten se neinstaluje pokud vím - jedná se o takové internetové rozhraní, které se samo spustí bez nutnosti instalace, ale jestli se pletu, tak mě určitě opravte...

Obrázek uživatele Dagmar Pertilová

Dobrý den.Nechci se vás osobně dotknout,ale nemáte pravdu.Už jsem si to osobně ověřovala,protože při prvním spuštění se to musí nainstalovat.D.Pertilová

Obrázek uživatele Atronach

Nevim jak na XP, ale na Visty je One Care dostupny zatim jenom v beta verzi - a je to znát. Pouštěl jsem si ho několikrát a vždycky se mi v určité fázi scanování zasekl. Jednou jsem ho dokonce nechal spuštěný přes noc a ráno, když jsem se na něj podíval, tak byl pořád na začátku scanování. Hm, takže tak no. Taky škoda, že funguje jen pod Explorerem, jako default mám totiž Operu. Taky jsem slyšel, že se tento bezpečnostní scanner učastnil srovnávacího testu Virus Bulletin a dopadl pěkně mizerně.

Obrázek uživatele MirekPluskal

Dobrý den.Já mám Windows XP(SP3)a IE7.Za sebe mohu říci,že jsem s-One Care plně spokojen.Samozřejmě je to věc názoru,a také OS a Prohlížeče.Přesto vám děkuji za váš příspěvek a názor.Zdraví vás,Mirek Pluskal.

Obrázek uživatele Miloš Bušek
[505] Dotaz

Dobrý den,

mohl by jste mi zaslat link na tento skener?

děkuji
Bušek

Obrázek uživatele MirekPluskal
[517] Re:Dotaz

Dobrý den.One Care najdete na- http://onecare.live.com/site/cs-cz/ .Myslím si,že po vyzkoušení tohoto skeneru budete určitě spokojen.Zdraví vás,Mirek Pluskal.

Obrázek uživatele MirekPluskal

Dobrý den.Chtěl bych poradit všem uživatelům tohoto bezp.skeneru několik poznatků při práci s uvedeným skenerem. 1. Po spuštění skeneru-zadat-Rychlá kontrola,po provedení kontroly2.Spustit-Čistění počítače,po ukončení 3.Spustit-Optimalizace počítače.Po provedení těchto 3 bodů,totiž celkovou kontrolu počítače provedete za podstatně kratší dobu,než,když na začátku zadáte-Úplná kontrola.Doufám,že tyto poznatky pomohou všem začínajícím uživatelům tohoto skeneru.Zdraví,Mirek Pluskal.

Obrázek uživatele stenly

Dobrý den.
Moje zkušenosti s tímto způsobem čištění počítače nejsou velké. Zkusil jsem jej 3* , zatím bez problémů. Jen nevím jak je kvalitní. Používám Mozilu Firefox a server " http://onecare.live.com/site/cs-cz/default.htm?mkt=cs-CZ " bez nutnosti instalace.

Obrázek uživatele MirekPluskal

Moje zkušenosti sice nejsou taky příliš velké,ale jak jsem začal používat Win.-Live One Care,můj počítač pracuje bez větších potíží.Mohu jen doporučit ostatním uživatelům tento bez.Skener.

Obrázek uživatele MirekPluskal

Další poznatek s-Win.-Live One Care,je tento.Po celou dobu používání(asi 6 měs.) a pravidelné kontrole 1*za týden,jsem neměl sebemenší problémy s počítačem(viry,registry,optimalizace).Myslím si,že tento Bezpeč.Skener je velice účinný a dostatečně dosažitelný pro většinu uživatelů.Navíc,jeho používání je celkem jednoduché i pro začátečníky.Zdraví,Mirek Pluskal.

Obrázek uživatele miikhail
[1397] intalace

Zdravím, chtěl jsem zkusit live one care, ale instalace probíhlala 24 hodin a stále probíhala, tak jsem stránku uzavřel.Pokud dám teď spustit vyskočí mi okno v něm nápis SKENER LIVE ONE CARE A NIC SE NED2JE. už jsem ho jednou odinstaloval přes odebrat programy, ale teď přes přidat a odebrat programy nikde není a nevím jak ho mám odstranit ze systému. Nevíte někdo na to nějakou radu

Obrázek uživatele stenly

Taky já jsem jej dnes zkoušel, ale marně. Hlásilo to, že tato verze nepracuje s mým webovým prohlížečem nebo operačním systémem, že si mám nainstalovat SP2. Přitom mám i SP3. Dříve mě tato kontrola PC fungovala bezproblémově. Tak nevím, v čem je chyba.
Stenly