Vlastní Kindle bude mít i Česká republika, bude se jmenovat Wooky

Intel logoPřed týdnem v pátek (1. 4. 2011) byl spuštěn e-shop s elektronickými knihami, prozatím otevíratelnými pouze pomocí aplikace nainstalované ve vašem PC. V brzké době by však měla vyjít i samotná čtečka knih, jak potvrdil Andreas Kaulfuss z nakladatelského domu Euromedia Group.

<script type='text/javascript'></script>


Příprava e-knih trvala asi jeden a půl roku, přičemž během této doby bylo vyzkoušeno značné množství systémů a přístupů. Nakonec byla vybrána internetová čtečka Wooky, protože jak řekl sám A. Kaulfuss: "Tento systém jako jediný v Česku řeší naše základní požadavky: vysoký uživatelský komfort s jednoduchou obsluhou, vysoká míra ochrany obsahu, možnost čtení knih i novin a časopisů, dostupnost jak pro PC, tak mobil, tablety, iPad a tak dále."

Navíc lze očekávat, že díky atraktivnosti softwaru Wooky, jehož součástí je i velkoobchod s e-knihami otevřený všem nakladatelům, bude docházet kromě spolupráce s Ebux.cz ke vzniku dalších internetových obchodů s elektronickými knihami.

Wooky SW a WM
Ebux Wooky pro telefony s Windows Mobile

Do prodeje by se tato šestipalcová čtečka e-knih s klávesnicí, USB portem, Wi-fi a displejem na bázi elektronického inkoustu pak měla dostat kolem června 2011, a to za cenu nižší než 3 000 Kč.

Neoznámkováno

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[2823] Wooky

je slepá ulička. A to jsem napsal slušný výraz pro pitomost.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

mam na tyhle přístroje stejný názor..


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.