Víte, že začít podnikat lze s pár tisíci v kapse?

Štítky:

Myslíte si, že start podnikání je vždy spojený s tím, že musíte mít hodně peněz našetřeno, nebo že snad musíte hledat investora, či půjčku? Není to takové, jak se říká. Přesvědčíme vás o tom, že stačí jenom několik tisícikorun v kapse a plnohodnotné podnikání je možné odstartovat.

Založení firmy je velmi levné

Díky několika posledním novelizacím došlo k tomu, že samotné založení firmy už dávno není nic drahého. Nejenom, že se výrazně snížily poplatky, které s tím byly spojeny. Zapomínat nelze ani na základní kapitál, který už může být třeba v korunové výši. Vlivem toho se snížily i ceny firem, které si lze pořídit jako hotové. Jedná se o nové ready made společnosti. Ty volí hlavně ten, kdo chce mít založení co nejjednodušší a také ten, kdo chce začít podnikat co možná nejrychleji.

Propagace může stát pár korun

Stačí jenom zvolit osvědčené marketingové kanály, které vás jasně přesvědčí o tom, že když už touto cestou jdete, nemusíte investovat astronomické sumy. Kdo chce podnikat online, tomu se může hodit PPC reklama. Další zajímavou cestou je i vynikající SMS marketing. Kromě toho, že nemusí být nijak drahý, nelze zapomínat na další pozitiva, která se k němu vážou. O jaká se jedná?

  • Časově nenáročná realizace
  • Snadné měření
  • Možnost cílení

Prvotní potřebné vybavení pořídíte bez problémů

Co dnes takový podnikatel potřebuje? Žijeme v moderní digitální době a tak to jsou hlavně dvě věci. Tou první je notebook, kdy běžné modely není problém pořídit za nižší tisíce korun. A to nové, se zárukou. Dále je to už jenom mobil. I ten dobrý a kvalitní nemusí být drahý. Podívejte se třeba na oblíbené chytré telefony Xiaomi. Ty současnému trhu jasně dominují, jelikož v porovnání s osvědčenými značkami nabídnou srovnatelnou kvalitu, ale podstatně nižší ceny. V tom je jejich velké plus. Nabídka jednotlivých modelů je celkem široká.

Průměr: 4.7 (3 votes)

Obrázek uživatele Marek44

Na začátku podnikání běžně není moc peněz na rozdávání a tak se často spousta vitálních činností pro business zanedbává. Hodně vidět je to například u propagace. V tomhle směru je dobré pustit se do sociálních sítí. Tento druhu marketingu vám může za velmi malý obnos poskytnout opravdu dalekosáhlý dosah.

Obrázek uživatele muneer ahmed

This is very smart, really an intelligent idea. This is my first time in your blog and I really love it. Thanks for this awesome post. voyance par téléphone


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots