Víte, že začít podnikat lze s pár tisíci v kapse?

Štítky:

<script type='text/javascript'></script>


Myslíte si, že start podnikání je vždy spojený s tím, že musíte mít hodně peněz našetřeno, nebo že snad musíte hledat investora, či půjčku? Není to takové, jak se říká. Přesvědčíme vás o tom, že stačí jenom několik tisícikorun v kapse a plnohodnotné podnikání je možné odstartovat.

Založení firmy je velmi levné

Díky několika posledním novelizacím došlo k tomu, že samotné založení firmy už dávno není nic drahého. Nejenom, že se výrazně snížily poplatky, které s tím byly spojeny. Zapomínat nelze ani na základní kapitál, který už může být třeba v korunové výši. Vlivem toho se snížily i ceny firem, které si lze pořídit jako hotové. Jedná se o nové ready made společnosti. Ty volí hlavně ten, kdo chce mít založení co nejjednodušší a také ten, kdo chce začít podnikat co možná nejrychleji.

Propagace může stát pár korun

Stačí jenom zvolit osvědčené marketingové kanály, které vás jasně přesvědčí o tom, že když už touto cestou jdete, nemusíte investovat astronomické sumy. Kdo chce podnikat online, tomu se může hodit PPC reklama. Další zajímavou cestou je i vynikající SMS marketing. Kromě toho, že nemusí být nijak drahý, nelze zapomínat na další pozitiva, která se k němu vážou. O jaká se jedná?

  • Časově nenáročná realizace
  • Snadné měření
  • Možnost cílení

Prvotní potřebné vybavení pořídíte bez problémů

Co dnes takový podnikatel potřebuje? Žijeme v moderní digitální době a tak to jsou hlavně dvě věci. Tou první je notebook, kdy běžné modely není problém pořídit za nižší tisíce korun. A to nové, se zárukou. Dále je to už jenom mobil. I ten dobrý a kvalitní nemusí být drahý. Podívejte se třeba na oblíbené chytré telefony Xiaomi. Ty současnému trhu jasně dominují, jelikož v porovnání s osvědčenými značkami nabídnou srovnatelnou kvalitu, ale podstatně nižší ceny. V tom je jejich velké plus. Nabídka jednotlivých modelů je celkem široká.

Neoznámkováno

Obrázek uživatele Marek44

Na začátku podnikání běžně není moc peněz na rozdávání a tak se často spousta vitálních činností pro business zanedbává. Hodně vidět je to například u propagace. V tomhle směru je dobré pustit se do sociálních sítí. Tento druhu marketingu vám může za velmi malý obnos poskytnout opravdu dalekosáhlý dosah.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.