Vánoce 2011: Dárky pro muže a ženy z IT

Štítky:

christmas presentI když se to možná na první pohled nezdá, za dva měsíce začnou vánoční svátky letošního roku. Patříte-li do skupiny nakupujících, kteří nenechávají vše na poslední chvíli a kteří sdílí ve svém kruhu blízkých někoho z oblasti IT, tzv. "ajťáka", určitě oceníte tip na vánoční dárek, který tomuto "geekovi" udělá radost.

<script type='text/javascript'></script>


Vybírat z technických hraček není vždy zcela jednoduché a na místě – pokud se v oblasti informačních technologií nevyznáte nějak bravurně, můžete riskovat zklamání či rozčarování z finálního dárku. Přeci jen věci technického ražení by si měli "ajťáci" vybírat sami, protože oni sami nejlépe vědí, co je IN a co přesně chtějí, potažmo potřebují.

Je tedy zapotřebí vybrat takový dárek, který bude nejen originální, ale bude se přeci jen alespoň částečně dotýkat koníčků/práce obdarovaného. Určitě chceme, aby dárek udělal radost a byl překvapení.

Internetový obchod GeekWorld.cz si poptávku po těchto dárcích plně uvědomuje, a tak pro potencionální zákazníky připravil kvalitní nabídku triček s IT námětem – zkrátka zkráceně IT třička. Přes trika s akronymy a veselými citáty, až po trička s herní tématikou či populární trička s Linuxem – nabídka je velmi pestrá. A cena? Skutečně bezkonkurenční - za obyčejná trička bez špetky fantazie a vtipu byste ve značkovém krámu zaplatili minimálně ještě jednou tolik.

IT trička - GeekWorldIT trička - GeekWorld

Nevěříte? Navštivte přehledný internetový obchod GeekWorld.cz a udělejte si názor sami. Udělejte letošní vánoční dárky ještě více originální a potěšte své "ajťáky".

Související odkazy:

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.