Účtenkovka - Sbírejte EET účtenky, možná vyhrajete milion

Účtenkovka.

<script type='text/javascript'></script>


Účtenkovka je hra Ministerstva financí, která má motivovat zákazníky, aby si brali od obchodníků účtenky vydané v systému elektronické evidence tržeb (EET). Zúčastnit se jí může kdokoliv starší 18 let, kdo si vytvoří hráčský účet a zaregistruje jakýkoliv platný EET doklad vystavený od 1. do 31. října 2017. Čím větší počet účtenek zaregistrujete, tím máte větší šanci na výhru. Státní účtenková loterie se snaží zvýšit efektivitu systému evidence tržeb, a proto se snaží nalákat širokou veřejnost hodnotnými výhrami. Každý měsíc je ve hře celkem 21 025 cen, přičemž ročně má být na loterii vyhrazeno 65 milionů korun.

Přehled výher:

1. 1 milion korun
2. Osobní automobil v předpokládané hodnotě 400 tisíc korun
3. 300 tisíc korun
4. 200 tisíc korun
5. 100 tisíc korun
6. 20 tisíc korun (losováno 20×)
7. 1 tisíc korun (losováno 1 000×)
8. 100 korun (losováno 20 000×)

Jak začít hrát?

Účtenky je možné zaevidovat na mobilních stránkách www.uctenkovka.cz nebo v mobilních aplikacích Účtenkovka. V obou případech je nutné se nejprve zaregistrovat. Pro vytvoření uživatelského účtu v loterijní hře Účtenkovka je třeba vyplnit celé jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo, datum narození a zvolit si heslo. Pro registraci EET dokladu se musí do systému zadat kód FIK nebo BKP, DIČ obchodníka, částka, datum, čas tržby a režim tržby. Když budou všechny hodnoty správné, bude účtenka zařazena do slosování.

Jak se dozvím, že jsem vyhrál?

O případné výhře se dozvíte po přihlášení do svého hráčského účtu na webu nebo v aplikaci Účtenkovka. Jestliže máte u svého účtu vyplněn e-mail nebo telefon, budete o výhře vyrozuměni také e-mailem nebo SMS zprávou. Každá účtenka může vyhrát pouze jednou. Peněžitou výhru si můžete nechat poslat převodem na bankovní účet nebo si ji vyzvednout v sídle společnosti Sazka (ulice K Žižkovu 851, Praha 9). I když se hry mohou zúčastnit i cizinci, bezhotovostní převody se budou provádět pouze na tuzemské bankovní účty. V případě výhry osobního automobilu budete kontaktováni organizátorem soutěže ohledně osobního předání.

 Co se hodí vědět o Účtenkovce?

- Účast ve hře je zdarma.
- Losuje se vždy 15. den v měsíci. První slosování proběhne 15. listopadu 2017.
- Účtenky je možné do aktuálního kola zaevidovat nejpozději 3 dny před slosováním.
- Každý uživatel může od jednoho prodejce zaregistrovat maximálně jednu účtenku denně.
- Každou účtenku je možné zaregistrovat pouze jednou.
- V mobilní aplikaci můžete zadávat údaje z účtenky pouhým vyfocením.
- Účtenku si nemusíte po zaevidování nechávat.
- Výhry jsou osvobozeny od daně.
- Zrušení uživatelského konta můžete uskutečnit v nastavení účtu.

Mobilní aplikace Účtenkovka je dostupná ke stažení pro operační systémy:
Android - https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.dieboldnixdorf.uctenkovka
iOS - https://itunes.apple.com/cz/app/uctenkovka/id1273695791
Windows Phone - https://www.microsoft.com/cs-cz/store/p/uctenkovka/9nhnh72sdksd?rtc=1

Průměr: 3.7 (29 votes)

Obrázek uživatele Artur

Jsem důchodce a na účtenky absolutně nevidím, mělo by se uzákonit, že budou čísla zřetelná a dobře čitelná, aby se Účtenkovky mohl zúčastnit každý a nejen mladí lidé. Když už se mi podaří potřebné údaje vyluštit, což trvá zhruba 10 minut a nikoliv 2 minuty jak se všude uvádí, tak nakonec není účtenka zaregistrována z nějakého jiného mě neznámého důvodu. Člověk nemá jistotu, že takto strávený čas vůbec k něčemu je, a když nakonec přeci jen odhalím rozdíly mezi písmeny "o" a čísly "0" jedna z deseti účtenek je do soutěže zaregistrována a pak si zde přečtu https://777cz.eu/uctenkovka-registrace-a-aktualni-vysledky/ jak malá je pravděpodobnost na výhru, tak bych nejraději napsal na Ministerstvo, aby celou tuto slavnou Babišovu loterii zrušili, protože je absolutně k ničemu. S pozdravem Artur S.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Proč musím při přihlašování učtenkovky čelit tsunami reklam !! Jarda R.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Proč navádět lidi k něčemu tak nemravnému? Jedná se vlastně o slosování udání. Navíc se blíží zrušení téhle státní "loterie". Je přece spousta slušných cest, jak si přivydělat a nemít z toho upatlanou karmu. ;-)
Můžete třeba investovat (jdou i malé částky) do akcií a kryptoměn (a bankovní kecy o splasklé bublině neberu, protože o tom něco vím). A jestli prostě jen rádi hrajete, tak si můžete zřídit virtuální účet a zkoušet si investování nanečisto. Existuje dokonce sociální platforma eToro (recenzi najdete např. na https://finex.cz/recenze/etoro/ ), kde můžete kopírovat investice nejúspěšnějších investorů. Vyhrajete si dostatečně a neušpiníte si ruce udavačstvím.

Obrázek uživatele CreditMax

Díky Účtenkovce jsem vyhrál 100 Kč :D Není to moc, ale lepší než nic. Zkouším to pořád dál. ale zatím nic.

Obrázek uživatele Happy Credit

Já sbírám účtenky už delší dobu, ale zatím jsem nic nevhrál, tak snad to bzy přijde :)

Obrázek uživatele Pavel

Zajímávé, eet už je pomulu mrtvé, ale CZ ekonomice nepřineslo žádný užite, naopak třeba Česká koruna zažila jeden z nějvětších propadů v historii https://www.forexsrovnavac.cz/cs/ceska-koruna-czk-kurzy/eurczk-euro-ceska-koruna

Obrázek uživatele Kristina

Dobrý den, jak je to prosím teď aktuálně s účtenkovou loterií? Já se přiznám, že o tom momentálně nevím vůbec nic. Vím, že někdy v roce 2017 se o tom hodně mluvilo a teď jsem si na to vzpomněla a říkám si, hraje to ještě vůbec někdo a jsou známi třeba nějací vítězové? To je otázek že :) My máme v krámku tuhle pokladnu a účtenky si bere tak ani ne 20% lidi, přijde mi, že o ně skoro nikdo nestojí. 


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.