Samsung

TOP 3 nejprodávanější smartphony patří do modelové řady Samsung Galaxy

Samsung Galaxy Note 5

Nejoblíbenější nástroj pro srovnávání chytrých telefonů a tabletů s operačním systémem Android na světě, benchmark AnTuTu, zveřejnil žebříček nejprodávanějších chytrých telefonů za třetí kvartál roku 2016, tedy v rozmezí od 1. července do 30. září.

Android připravuje konkurenta pro Siri od Apple

Hlasové vyhledávání, ovládání, spouštění aplikací se stává velmi populární funkcí na chytrých telefonech. Možnost položit jakoukoliv otázku a dostat na ní od svého telefonu odpověď se zamlouvá nejednomu uživateli, a tak není divu, že známé značky smartphonů na tento zájem reagují. Takřka s prvním slušným konceptem přišel Apple se svou Siri.

Samsung chystá nový tablet s lákavou cenou

Nový tablet Galaxy Tab 2 (7.0) o tloušťce 10,5 cm a váze 344 gramů se chystá společnost Samsung od března uvést na trh. Do vínku mu byl dán dvoujádrový procesor o frekvenci 1GHz, 7" displej s rozlišením 1024x600 pixelů a v závislosti na modelu od 8 až do 32GB místa pro ukládání uživatelských dat. Baterie by měla být schopna zařízení napájet až 39 hodin.

V loňském roce bylo prodáno více smartphonů než počítačů

Analytická společnost Canalys přinesla zajímavé výsledky svého průzkumu – přesně 487 milionů prodaných chytrých telefonů za loňský rok totiž předstihlo prodej počítačů (stolní počítače, notebooky, netbooky a tablety dohromady). Těch bylo prodáno "pouze" 414,6 milionů kusů.

Nový transparentní LCD panel od Samsungu jako vizionář displejů budoucnosti

SamsungZa technologii – transparentnost displejů – obdržel Samsung na posledním veletrhu CES ocenění za inovaci. Do rozvoje vkládá své naděje a věří, že se pomalu ale jistě stane plnohodnotnou alternativní zobrazovací technologií.

Chromebooky s Chrome OS neuspěly a to nejen kvůli ceně

I když to vypadá, že se Google daří vše, do čeho se pustí, opak se může stát pravdou. Je to více jak rok, kdy byl na trh uveden první Chromebook (Cr-48), který byl posléze nasledován ještě dalšími modely od alternativních výrobců (konkrétně Acer a Sam­sung). Jak se však ukazuje, Chrome OS nezaujal veřejnost natolik, nakolik si ho Google stále i dnes cení.

Chce se Samsung pro příští rok vzdát netbooků?

Samsung, IntelSpolečnost Samsung svým obchodním partnerům nedávno zaslala e-mail, dle kterého se během roku 2012 chce překvapivě odklonit od výroby netbooků. Co má vlastně v plánu?

Exynos 4212: Nový mobilní dvoujádrový procesor od Samsungu

samsung exynosPoslední dobou se společnosti zabývající mobilními telefony snaží vyrábět stále výkonnější smartphony s ještě výkonnějšími procesory. Pozadu se v tomto ohledu snaží nezůstat i společnost Samsung – ta nyní přichází s dvoujádrovým 1,5 GHz procesorem Exynos.

Central Station CA 750: Nový bezdrátový LED monitor od Samsungu

CA750Pokud vás již unavují kabely, které okupují váš počítačový stůl, tak dnešní kousek je právě pro vás: známá společnost Samsung se totiž pochlubila svým novým monitorem, který mimo jiné využívá právě bezdrátovou technologii!

12následující ›poslední »