Central Station CA 750: Nový bezdrátový LED monitor od Samsungu

CA750Pokud vás již unavují kabely, které okupují váš počítačový stůl, tak dnešní kousek je právě pro vás: známá společnost Samsung se totiž pochlubila svým novým monitorem, který mimo jiné využívá právě bezdrátovou technologii!

Ovšem nejen to. Monitor, jenž nese označení Central Station CA 750, spolu s Full HD rozlišením (1920 x 1080) přináší hned několik možností připojení: konkrétně USB 3.0 (4 porty s hyper rychlostí - např. film o velikosti 296 GB můžete přenést za neuvěřitelnou minutu a deset sekund a kromě toho mají tyto USB porty také vylepšené nabíjecí vlastnosti), LAN (můžete tak monitor použít např. jako stanici pro sdílení internetu) a bezdrátovou technologii. Ta disponuje automatickou detekcí dalšího zařízení; připojíte-li tedy další notebook, sama nastaví optimální rozlišení. Ovšem v případě, že si chcete vše nastavit ručně, máte možnost funkci detekce vypnout.

Central Station CA 750

Součástí balení je také bezdrátový adaptér, který automaticky monitor rozezná. Vzdálenost pro tento kontakt by se měla pohybovat kolem jednoho metru.

Central Station CA 750

Mimo jiné toto zařízení disponuje také technologií automatického vypnutí; pokud se na delší dobu vzdálíte od monitoru, přepne se následně do úsporného režimu, čímž je snížena spotřeba energie (jakmile se vrátíte a začnete pracovat, vrátí se k plnohodnotnému výkonu). Na výběr jsou až 3 režimy úspory - 50%, 25% a bez úspory.

Central Station CA 750

Díky ergonomickým kloubům a skvělému designu monitor umožňuje také naprostou flexibilitu nastavení polohy. Můžete si tak pracovní obraz přizpůsobit podle svého. Cena tohoto kousku by se měla pohybovat kolem 12 400 CZK.

Průměr: 3 (2 votes)

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Zajímavá koncepce, těším se na nějaká zajímavá "unboxing videa", snad se brzy objeví. Co jsem se díval, už je tento monitor i skladem u některých českých distributorů - někteří z nich jej prodávají i za necelých 10 tisíc vč. DPH.

Obrázek uživatele Leah

get in touches with, and also other items and also look https://itutuhelper.com which is cost-free. Exactly what the Bluestacks application does.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots