Remo Recover Windows – novinka pro obnovu dat na internetu

Štítky:

Remo Recover Windows je nové řešení na českém trhu pro obnovu dat.  Může to být velká pomoc šitá na míru všem uživatelům systému Windows. Nástroj má řadu pokročilých a zajímavých funkcí, které vám pomohou znovu obnovit ztracené nebo smazané soubory.  

Testy přinesly úžasné výsledky záchrany dat i z mnoho složitějších operací jako je např. reinstalace Windows, smazané oddíly z jednotky RAID, zformátované oddíly nebo přeskupené pevné disky.

Jak Remo Recover pomáhá?

Máte data na vašem PC nebo/ paměťové kartě nebo na jiném úložném zařízení. A ve většině případů reálně máte jen jednu kopii souborů (vycházíme z předpokladu, že většina populace stále nezálohuje na vícero odlišných zařízení). Ano, moderní zařízení jsou velmi často spolehlivá, ale i tak vždy existuje jistá pravděpodobnost, že lze na nich data ztratit.  A tady přichází na scénu Remo Software SD card data recovery (aktuální verze – 4.0.0.64).

Nástroj má pohromadě kompletní sadu aplikací pro obnovu dat. Chcete obnovit fotografie, videa nebo zvukové soubory? Žádný problém. Remo photo recovery software tohle vše hravě zvládne. Dokonce i specifické přípony nebo určitá oblast na úložném zařízení pro něj není komplikací.

Klíčové výhody

 • Nabízí plnohodnotné řešení pro obnovu dat založené na potřebách uživatelů. Chcete-li obnovit kancelářský dokument, mediální soubory nebo celé diskové oddíly, tak Remo Recover přichází se samostatnou edicí.

  • Basic Edition – základní vydání ($ 39.97)

  • Media Edition – provádí vše, co používá základní vydání, ale přidává rozšířenou podporu pro obnovení typů souborů médií (fotografie, videa a zvuku) včetně pořízených fotografií RAW ($49.97)

  • Pro Edition – umí vše, co základní vydání + Media Edition a přidává rozšířenou podporu pro obnovu dat z formátovaných diskových oddílů, ztracených/chybějících nebo pomůže i v případě, že je diskový oddíl poškozen, nebo smazán

 • Pracuje na téměř jakémkoli operačním systému, včetně systému Windows i Mac, a také spolu s nejrůznějšími digitálními paměťovými médii, jako jsou paměťové karty, jednotky s palcem a pevné disky. 

 • Rychlost, účinnost a spolehlivost pro nejjednodušší způsob obnovy dat.

 • Nabízí maximální míru úspěšnosti i v situacích složitých datových ztrát.

 • Umožnuje zobrazit náhled dat před obnovením a ukládat pomoci funkce „uložit obnovení relace“, což zajišťuje, že není znovu nutné provést kontrolu vaší jednotku a vyhledávat ztracená data.
Průměr: 1 (174 votes)

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[9037] PhenQ

You come up with some great points within this article, but are you missing something crucial?

Obrázek uživatele Buy PhenQ
[9038] PhenQ

I’m not sure about this post. Your rationalizations are sound enough, but unfortunately it’s dangerous to count upon whatever strangers might think. Please clarify some things, because I believe you’re an excellent author and I hope to read more from you!|

Obrázek uživatele brain memory games

The last time Ive commented here was back when I was doing a case study and this blog isn't even known yet. Now I actually have to wait for a comment confirmation. Heh, now that's what I call growth.

Obrázek uživatele phentermine 37.5

First of all, Thank you for giving me a chance to introduce myself. I am chuck norus from California.
phentermine 37.5

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[9229] Great

great to see this again very informative Cianix Alpha Monster Advanced


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots