Remo Recover Windows – novinka pro obnovu dat na internetu

Štítky:

Remo Recover Windows je nové řešení na českém trhu pro obnovu dat.  Může to být velká pomoc šitá na míru všem uživatelům systému Windows. Nástroj má řadu pokročilých a zajímavých funkcí, které vám pomohou znovu obnovit ztracené nebo smazané soubory.  

Testy přinesly úžasné výsledky záchrany dat i z mnoho složitějších operací jako je např. reinstalace Windows, smazané oddíly z jednotky RAID, zformátované oddíly nebo přeskupené pevné disky.

Jak Remo Recover pomáhá?

Máte data na vašem PC nebo/ paměťové kartě nebo na jiném úložném zařízení. A ve většině případů reálně máte jen jednu kopii souborů (vycházíme z předpokladu, že většina populace stále nezálohuje na vícero odlišných zařízení). Ano, moderní zařízení jsou velmi často spolehlivá, ale i tak vždy existuje jistá pravděpodobnost, že lze na nich data ztratit.  A tady přichází na scénu Remo Software SD card data recovery (aktuální verze – 4.0.0.64).

Nástroj má pohromadě kompletní sadu aplikací pro obnovu dat. Chcete obnovit fotografie, videa nebo zvukové soubory? Žádný problém. Remo photo recovery software tohle vše hravě zvládne. Dokonce i specifické přípony nebo určitá oblast na úložném zařízení pro něj není komplikací.

Klíčové výhody

 • Nabízí plnohodnotné řešení pro obnovu dat založené na potřebách uživatelů. Chcete-li obnovit kancelářský dokument, mediální soubory nebo celé diskové oddíly, tak Remo Recover přichází se samostatnou edicí.

  • Basic Edition – základní vydání ($ 39.97)

  • Media Edition – provádí vše, co používá základní vydání, ale přidává rozšířenou podporu pro obnovení typů souborů médií (fotografie, videa a zvuku) včetně pořízených fotografií RAW ($49.97)

  • Pro Edition – umí vše, co základní vydání + Media Edition a přidává rozšířenou podporu pro obnovu dat z formátovaných diskových oddílů, ztracených/chybějících nebo pomůže i v případě, že je diskový oddíl poškozen, nebo smazán

 • Pracuje na téměř jakémkoli operačním systému, včetně systému Windows i Mac, a také spolu s nejrůznějšími digitálními paměťovými médii, jako jsou paměťové karty, jednotky s palcem a pevné disky. 

 • Rychlost, účinnost a spolehlivost pro nejjednodušší způsob obnovy dat.

 • Nabízí maximální míru úspěšnosti i v situacích složitých datových ztrát.

 • Umožnuje zobrazit náhled dat před obnovením a ukládat pomoci funkce „uložit obnovení relace“, což zajišťuje, že není znovu nutné provést kontrolu vaší jednotku a vyhledávat ztracená data.
Neoznámkováno

Obrázek uživatele hotmail login

The article you have shared here very good. This is really interesting information for me. Thanks for sharing! Create hotmail login account free.

Obrázek uživatele bing delete history

If you want to your computer system provided a fast responses in services in any conditions for this quick responses, you just delete your old histories searches in past and all description describe in this website with simple steps.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots