Počítačové hry dneška? Zdarma a online

Štítky:

vps serverVýznam počítačových her byl už od svého prvopočátku velmi diskutabilním tématem – jedna skupina lidí je vítala s otevřenou náručí a svou přízeň potvrzovala argumenty, že hry dovedou obohatit lidskou fantazii a rozvinout vnímání. Na druhé straně zde byla skupina lidí, kteří hry považují za ztrátu času a jejich vliv na psychiku člověka vnímají spíše negativně.

<script type='text/javascript'></script>


Pokud počítačovými hrami přímo neopovrhujete, jistě vás čtení následujících řádků nebude nikterak dráždit k polemice nad významem her jako takových. Je faktem, že s hardwarovým vývojem jde ruku v ruce i vývoj počítačových her. V poslední době za úplně ty "super hry", které sklízí největší zájem veřejnosti, lze považovat odvětví online her. Jejich velkou výhodou je bezesporu svoboda ve výběru žánru, absence požadavku na instalaci a potencionální kolektivnost.

Člověk je ve své přirozenosti tvor společenský – online hry tak skýtají ohromnou příležitost se nejen seznámit s lidmi, které baví podobné žánry a témata, ale také s nimi soutěžit. Weby, které zprostředkovávají tuto herní příležitost, nejsou dnes už jen pouhými databázemi her – každý uživatel má svůj vlastní profil, kde se mu jednotlivé skóre může sčítat a jeho herní výsledky jsou tak v komunitě veřejně známé. Společně tak se svými přáteli, ať už s těmi, se kterými se zná na síti či i v reálu, může trávit společné chvíle, i když není možné být s nimi v onen okamžik fyzicky.

Největším lákadlem je bezesporu široká nabídka různých žánrů: od akčních, strategický, závodních her tu najdeme i hry pro nejmenší. Tyto hry neobsahují žádné brutální výjevy, naopak mají za úkol rozvíjet logiku jedince a třeba i příjemně pobavit. Kategorie dívčí hry pak určitě rozptýlí všechny hráčky, kterým taktéž akční žánry nemusejí moc říkat.

Jak se říká: "Všeho s mírou." Pokud se nebude v životě nic přehánět, i hraní her se může stát příjemným zpestřením každodenní pracovní rutiny bez ohledu na věk a pohlaví.

Související odkazy:

Neoznámkováno

Obrázek uživatele yalmy
[7644] bfh

dobry den hraji bettlefield heroes vždy když ho zapnu tak se mi tam objevy instalizing connection a potom my to napise unable to connect 1002 prosim poradte my jak se toho mam zbavit a v pořadku zase hrat ?? Prosim :(

Obrázek uživatele Goodgame Empire

Dneska je her jako much:-) Naštěstí o těch dobrých se člověk rychle dozví a ten nekvalitní potěr dlouho nepřežije;-)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.