Phablet Vernee Mars 4G překvapí solidním provedením a 4 GB RAM

Phablet Vernee Mars 4GFandíte-li iPhonům od Apple, ale jejich koncová cena je pro vás neakceptovatelná, tak právě vás by mohla oslovit dnešní nabídka phabletu od Vernee, který inspiraci u jablečných smartphonů rozhodně nezapře. Ale cenově je úplně někde jinde.

<script type='text/javascript'></script>


Vernee Mars 4G je 5,5palcový smartphone s Androidem 6.0 v základní výbavě. Nabízí osmijádrový procesor od Helio, konkrétně typ P10, který disponuje taktem až 2 GHz. Tomu kontrují 4 GB RAM a interní paměť dosahuje velikosti 32 GB. Je jí možné rozšířit o paměťovou TF kartu až do velikosti 128 GB.

Phablet Vernee Mars 4G

To, co na první pohled zaujme, je bezpochyby fyzické zpracování telefonu. Unibody konstrukce sice nenabízí uživatelský zásah do útrob zařízení, na druhou stranu přináší neskutečně tenké provedení – tloušťka zařízení je krásných 0,76 mm. FullHD displej na přední straně telefonu zabírá téměř celou plochu zařízení, je krytý sklem Gorilla Glass 3, samotný rámeček je jen 1 mm tlustý, tedy téměř až do samotného okraje.

Mimo samotného displeje se na přední straně nachází senzor osvětlení a 5MPix kamerka. A to je v podstatě vše žádné další tlačítko zde nenajdeme.

Phablet Vernee Mars 4G

Kamera na zadní straně nabízí rozlišení 13 MPix, nechybí ani přisvětlovací LEDka. A to je také vše, co na zádech najdeme.

Boky zařízení toho ale nabízí podstatně více. Mimo kolébky pro regulaci hlasitosti, zapínacího tlačítka, 3,5mm audio portu pro sluchátka, microUSB-C portu, slotu pro vložení dvojice SIM karet (telefon je DualSIM) nebo jedné SIM karty a microSD kartičky, je zde také senzor otisků prstů. Je to poměrně zajímavé, originální a troufalé umístění, které ale podle prvních testů funguje docela přirozeně a bezproblémově.

Phablet Vernee Mars 4G

Co se týče konektivity, tak mimo již zmíněno USB-C portu, který mimochodem podporuje OTG (ale to je spíš záležitost systému), zde najdeme A-GPS, GLONASS, 802.11a/b/g/n/ac WiFi (dvoukanálová 2.4GHz/5GHz pásmo), Bluetooth čtrté generace a i podporu pro operátorské sítě čtvrté generace (4G LTE 800/1800/2100/2600MHz).

Baterie nabízí kapacitu 3000 mAh a uživateli nabízí zajímavou rychlonabíjecí vlastnost: prvních 50 procent kapacity je nabito za 30 minut.

Dobrou zprávou je, že phablet Vernee Mars 4G je dodáván s čistým Androidem bez žádné zpomalovací nadstavby. Jeho standardní prodejní cena se pohybuje okolo 230 dolarů, což představuje cca 5,5 tisíce korun. Pokud při nákupu použijete v košíku tento speciální promoční kód Vernee8Mars, koncová cena pro vás se poníží na cca 4800 korun českých.

Zařízení je k dostání na čínském internetovém obchodě GearBest.com a to hned ve dvou barevných variantách: zlaté a šedivé.

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.