iPhone

Phablet Vernee Mars 4G překvapí solidním provedením a 4 GB RAM

Phablet Vernee Mars 4GFandíte-li iPhonům od Apple, ale jejich koncová cena je pro vás neakceptovatelná, tak právě vás by mohla oslovit dnešní nabídka phabletu od Vernee, který inspiraci u jablečných smartphonů rozhodně nezapře. Ale cenově je úplně někde jinde.

Majitelé iPhonů utrácí více za mobilní služby než lidé s Androidem

Android versus iOSMobilní operátor O2 uskutečnil u svých zákazníků netradiční průzkum na téma Android versus iOS (Apple). Společnost zajímalo, jak se tyto dva rozdílné tábory odlišují z hlediska využívání mobilních služeb a přišel s překvapivým zjištěním.

Apple má nový iPhone SE - malý, výkonný a levný

iPhone SE phonesKonečně jsme se dočkali, kalifornská společnost Apple představuje doposud nejvýkonnější a nejlevnější iPhone všech dob, který sice nepřekvapí svým zaběhnutým designem, ale nadstandardní výbavou v kompaktním provedení.

OS Android si k pátým narozeninám nadělil upevnění pozice na trhu

Přesýpací hodinyAndroidu se zkrátka daří a společnost Google musí být spokojená. Nejen, že tento OS před pár dny oslavil své páté narozeniny, ale polepšil si také na trhu …

Bezdotykové ovládání telefonu? Žádný problém!

Jihokorejská společnost Sky se pochlubila svým novým kouskem – chytrým telefonem, jenž se ovládá bezdotykově. Tento smartphone nese označení Vega LTE a vše funguje velmi jednoduše: pohyby jsou snímány pomocí kamery na čelní straně přístroje, přičemž jsou určitá gesta naprogramována pro určitý úkon.

Zemřel Steve Jobs, jeden ze zakladatelů společnosti Apple

Ve věku 56 let zemřel jeden ze zakladatelů společnosti Apple - Steve Jobs. Zpráva byla zveřejněna ve středu na webových stránkách společnosti. Steve Jobs již delší dobu trpěl rakovinou slinivky – poprvé o ní informoval roku 2004.