Novinka od Compulab: Trim Slice HTPC s opravdu malými rozměry

tabletSpolečnost CompuLab se rozhodla využít v dnešní době velice populární platformy Nvidia Tegra 2 pro svůj nový HTPC.

<script type='text/javascript'></script>


Platforma, která byla původně určena pro všechny možné mobilní zařízení, se v poslední době stává populárnější a populárnější. Společnost CompuLab se tedy rozhodla využít ji pro novinku nesoucí název Trim Slice.

text

Trim Slice, jakožto miniaturní "desktop", se pyšní rozměry 130 x 95 x 15 mm – to vše umístěno v kovovém pouzdře. Poháněn je čipem Tegra 2 tvořeným dvěma jádry Cortex-A9 pracujícími na frekvenci 1GHz. Dále zde najdeme operační paměť velikosti 1GB DDR2 a svá data můžete uložit na SSD 64GB. Co se týče dalšího vybavení, nechybí zde slot na SD, microSD karty, gigabitový Ethernet, WiFi, Bluetooth, čtyři USB 2.0 porty a dva HDMI výstupy. Nejedná se tedy o "extrémně výkonnou" sestavu, ale pokud nevyžadujete náročné operace a stačí vám PC pro základní práci, konfigurace naprosto stačí.

Tento PC by se měl dostat do předprodeje během dubna tohoto roku, a to za cenu necelých 400 USD (cca 7000 CZK).

Neoznámkováno

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

tegru nemam rád a neni nijak skvělá... tohle zařízení nic moc neumí, svatý AMD Fusion :) TegraII patří do tabletů a takových těch uplně zbytečných malých nevýkonných gaučových kravinek :D


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.