Nenechávejte informace doma – vezměte si na cesty batoh na notebook

Batoh Kingstons Smart Power

<script type='text/javascript'></script>


Ať je teplo nebo zima, nikdo z nás nesedí celé dny za pecí. Do práce či do školy holt občas zajít musíme. A když na to přijde, vyjedeme si tu a tam i na nějaký ten výlet. Pracovním či studijním cestám se taky vždycky nevyhneme. Zkrátka – náš notebook najde uplatnění možná daleko častěji někde v éteru než doma. To znamená, že jej musíme poměrně často brát s sebou. Hodit ho jen tak do kabely není ten úplně nejlepší nápad.  A daleko praktičtější než dosud běžné tašky na notebook do ruky jsou batohy na notebook. Takový batoh na notebook Kingsons Smart Power 15,6 má nejen praktickou kapsu na notebook, ale i spoustu dalšího úložného prostoru. Nemusíte tak cestovat s několika zavazadly, stačí vám jeden. Navíc tento batoh na notebook disponuje integrovaným USB konektorem pro nabíjení, spoustou kapes a oddělenými přihrádkami.

Batoh

Batoh na notebook je vyroben z kvalitního materiálu, má moderní design i barvu a prvotřídní zipy. Zaručuje veškerý komfort při nošení – polstrovaná záda a vysoce kvalitní ramenní popruhy. Úložný prostor je obrovský, dáte do něj všechno, co potřebujete i na dlouhých cestách – oblečení, boty, knihy, zápisník a samozřejmě mobil, klíče, peněženku a podobně. Polstrování kapsy zaručuje, že se s vaším přístrojem nic nestane. Některé kapsy jsou uzamykatelné, jinak je v batohu několik členěných kapes a přihrádek. Materiál je samozřejmě voděodolný, takže nemusíte mít obavy cestovat s ním, i když venku prší.

Takový batoh s kapsou na notebook je skvělým dárkem pro vaše studující děti i pro partnera. Je to praktické zavazadlo jak na krátké cesty do školy a do práce, tak na delší výlety i dovolenou. Takže – šťastnou cestu!

Různé batohy na notebook lze zakoupit na eshopu „Cel-Tec.cz“. 

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.