MS ve fotbale: Vydělejte si zdarma, dokud je čas

Štítky:

<script type='text/javascript'></script>


Mistrovství světa ve fotbale 2018 je ve své závěrečné fázi. Již v neděli budeme vědět, které mužstvo si z Ruska odveze ceněnou trofej a je jasné, že poputuje do Evropy. Posledním mimoevropským mužstvem, které se z Ruska poroučelo domů, byla favorizovaná Brazílie, kterou ve čtvrtfinále skolili fotbalisté Belgie.

Jelikož se blíží konec šampionátu, tak se chýlí ke konci rovněž možnost zdarma na tomto fotbalovém turnaj vydělat. Zvládne to snadno každý, komu již bylo 18 let. Využijte omezených nabídek sázkových kanceláří a nebojte, sázení nemusíte skoro vůbec rozumět.

MS ve fotbale 2018 a spoustu bonusů zdarma

Mistrovství světa, které pořádá fotbalová organizace FIFA je globální akcí, díky které mohou sázkové kanceláře přilákat nové zákazníky. Proto se v tomto období předhánějí v nabídkách pestrých bonusů, které snadno získáte i vy. Letošní šampionát je v tomto směru opravdu unikátní, protože každý nový sázkař si může přijít na několik tisíc korun téměř zadarmo.

Aktuálně nabízí nejvíce peněz Fortuna. Za rychlou registraci získáte minimálně 1100 Kč, které můžete vsadit, nebo klidně i okamžitě vybrat. Jednoduše klikněte zde a založte si online účet z počítače nebo mobilu. Poté vsaďte za 200 Kč na libovolnou sportovní událost (nemusí se jednat o zápasy fotbalového MS) a téměř obratem obdržíte 1 300 Kč.

Obdobnou možnost nabízí i Tipsport, kde můžete získat 1000 Kč a ostatní licencované sázkové kanceláře nezůstávají pozadu. Klikněte sem a podívejte se na sázkové kanceláře, které nabízejí bonusy zdarma.

Chytré rady pro začínající sázkaře

Pokud jste se rozhodli, že darované peníze od sázkových kanceláří zkusíte rozmnožit, máme pro vás několik jednoduchých a cenných rad.

  • Neomezujte se sázkami na vítěze zápasu – Sázkové kanceláře v dnešní době vypisují stovky sázkových příležitostí na každé utkání. Nemusíte se proto omezovat sázkami na vítěze, či remízu. Lepší volbou jsou například sázky na počet žlutých karet, nebo rozmezí vstřelených gólů. Píská utkání rozhodčí, který dlouhodobě nešetří karetními tresty? Vsaďte na vyšší počet žlutých karet. 
  • Zjistěte si pohyb kurzů – Pohyby kurzů jsou v dnešní době velmi dobrým ukazatelem sázkařských tendencí ostatních sázkařů. Sázkové kanceláře totiž častokrát musí zareagovat úpravou kurzů. Pokud bedlivě sledujete vývoj jednotlivých kurzů, můžete na tom pořádně vydělat. Nejjednodušší možností je sledování webu Livekurzy.cz, kde naleznete přehledně veškeré změny kurzů u fotbalových a tenisových zápasů.
  • Vyzkoušejte live sázky – Popularita live sázek neustále roste. Sázkaři totiž díky nim mohou reagovat na vývoj utkání v přímém přenosu. Sledujte vývoj vámi vybraného zápasu a podle situace se rozhodněte na jakou možnost vsadit.

Nejsou pro vás sportovní sázky zajímavé? I pro vás je zde možnost, jak své peníze zdarma lehce rozmnožit a zároveň si i užít odpočinkovou zábavu. Za obdržené peníze si totiž můžete vyzkoušet hru v některém online casinu. Fortuna, Tipsport nebo třeba i Synot, nabízejí možnost zahrát si na počítači i mobilním telefonu, velkou řádku výherních automatů . V nabídce heren samozřejmě nechybí ani populární ruleta. Nezapomeňte, že jste peníze do hry obdrželi za pouhou registraci, proto se nemusíte obávat prohry vlastních peněz.

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.