Mozilla má smělé plány: Ještě letos vydat Firefox 7

Mozilla-Firefox-4-Beta-9Vydání Firefoxu 4 se pomalu blíží - podle posledních plánu má světlo světa spatřit koncem tohoto měsíce či začátkem toho příštího. Tím to ale samozřejmě nekončí...

<script type='text/javascript'></script>


Na serveru Mozilla Wiki se objevil nový plán vývoje Firefoxu pro tento rok. V tomto orientačním časovém plánu, který se ale ještě může změnit (není finální), je naplánováno ještě letos vydat nové verze Firefoxu, a to dokonce ve třech verzích: Firefox 5, 6 a 7.

mozilla firefox logo

Mozilla hodlá tedy po vzoru prohlížeče Google Chrome radikálně zkrátit vydání nové verze prohlížeče, a to zhruba jednu verzi po 3 až 4 měsících. V nových verzích se zřejmě nebude objevovat tolik novinek jako doposud, ale zato se k uživatelům dostanou některé nové funkce dříve, než kdyby se muselo čekat na dodělání ostatních, které jsou v plánu. V dalších verzí Firefoxu bychom se měli dočkat například 64bitové verze pro Windows, či MSI instalačního balíčku. Dále také správu identit skrze funkce Account Manager. V budoucnu se také počítá s podporou operačních systému Mac OS X 10.7 či Android 3.0.

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.