Google

Google Chrome válcuje konkurenci, má přes 50% podíl na trhu

Google ChromeAmerická společnost Google si může mnout ruce. Většina uživatelů na počítačích používá jeho internetový prohlížeč Chrome, jehož oblíbenost stále roste.

Natáčejte návštěvníky na webu. Se Zeerat.com nahrajete videa a zjistíte, co uživatelům vadí

zeeratData z Google Analytics mohou být pro mnohé příliš složitá a nepochopitelná. Máme pro vás zajímavé řešení. Český startup Zeerat umožňuje nahrávat video z každé návštěvy na webu, a nejen to!

YouTube oslavil své desáté narozeniny

perexminecraft

Největší videoportál internetu dosáhl významného milníku a před třemi dny oslavil deset let. Po dobu své existence prošel řadou změn, úprav a stal se pro nejednoho člověka hlavním zdrojem příjmů.

Lízátko je tady, Google představuje novou verzi Androidu 5.0 Lollipop

perexgoogle

Jistě jste zaregistrovali informace o skutečnosti, že operační systém od společnosti Google se dočkal své další verze s číslem 5.0. Co přesně nového tedy můžeme očekávat?

Gmail oslavil deváté narozeniny

klíčenkaVyužívá jej drtivá většina uživatelů a spoustu z nich si život bez něj dnes zkrátka neumí představit. Přitom tomu ale není tak dlouho, co je mezi námi ...

Samsung Galaxy S3 sesazuje iPhone 4S

Společnost Samsung jistě slaví; její povedený a nyní valně opěvovaný kousek z poslední doby - Samsung Galaxy S3 - totiž předčil iPhone 4S od společnost Apple v oblasti prodeje. Stal se tak nejprodávanějším kouskem za období třetího čtvrtletí tohoto roku (18 milionů prodaných kusů).

OS Android si k pátým narozeninám nadělil upevnění pozice na trhu

Přesýpací hodinyAndroidu se zkrátka daří a společnost Google musí být spokojená. Nejen, že tento OS před pár dny oslavil své páté narozeniny, ale polepšil si také na trhu …