Logitech G15 Gaming Keyboard CZ

Štítky:

Pro hráče, nebo počítačové nadšence je tu už déle známá klávesnice G15 od výrobce Logitech, ale tentokrát v české lokalizaci.

Tato klávesnice je modře podsvícená na každé klávese a je osazena LCD Game Panelem, pomocí něhož u některých her můžete chatovat s hráči, či se kouknout na statistiku celé hry, dokonce jsem zaslechl, že je možné pomocí tohoto panelu odepisovat na ICQ, ale to nevím určitě. Jeho cena se pohybuje kolem 2300,-Kč.

Neoznámkováno

Obrázek uživatele TheALuminium

K této klávesnici bych ještě chtěl doplnit, že se nedávno v CZ verzi objevila Logitech G11 Keyboard. Její jedinou nevýhodou oproti G15 je, že nemá LCD display.

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=42421

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Zkusil jsem si tuto klávesnici, kterou jsem dostal jako dárek. Po cca týdnu jsem ji vrátil ( z e-shopu je 14 dnů na vrácení). Klávesnice je sice výborná, ale většina věcí navíc brzy omrzí. Na vychvalovaný display jsem se podíval všehovšudy tak 3x, protože kolik je hodin se většina lidí pracující roky s PC podívá na monitor. vytížení CPU a RAM mě zajímá jen když něco neběží tak jak má a 54 maker si nikdo stejně nezapamatuje. V práci mám běžnou multimediální klávesnici s odlišným rozložením a velkým enterem a tedy používat doma jiné klávesové zkratky/makra je nesmysl. Využít ji snad může jen ten, kdo hraje většinu volného času hry na PC. Na práci to opravdu není, na to jsou jiné klávesnice a komplety s myší. Navíc jsem byl překvapený, jak se za ten týden častěji používané klávesy ošoupaly. Nechtěl bych tu klávesnici vidět za půl roku.
Jirka


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.