Kurzy Excel v Brně? Jedině u ICTPRO

Štítky:

<script type='text/javascript'></script>


Společnost ICTPRO Vám pomůže s efektivnější práci v MS Excel bez ohledu na to, jaké jsou Vaše stávající znalosti. V přehledu kurzů najdete nabídku jak základních technik práce s Excel, tak pokročilou datovou analytiku a práci s velkým objemem dat za pomoci doplňků POWER PIVOT, POWER QUERY či programování ve VBA pro začátečníky i pokročilé.

Kurzy ve společnosti ICTPRO vždy vedou lektoři s mnohaletými zkušenostmi s lektorováním i samotnou prací s daným software. Lektoři ICTPRO mají skvělé reference a dokáží pomoc i studentům, kteří bez většího pokroku obchází jeden kurz Excelu za druhým.

Po návštěv kurzů Excel v ICTPRO budete schopni např.:

-          pracovat s velkým objemem dat, až 2 miliardy řádků

-          snadno importovat do Excel data z více zdrojů a automaticky tato data upravovat bez jakéhokoliv ručního zásahu

-          tvořit pokročilé dashboardy s vizualizací dat uložených v Excel

-          vytvořit si vlastní jednoduché i složitější rozhodovací algoritmy

-          pracovat s algoritmy strojového učení díky napojení Excel a skriptů Microsoft Azure

Společnost ICTPRO nabízí komplexní vzdělávání v oblasti technologií, kromě Excel, lektoři této firmy Vás rádi naučí např. i práci s databázemi (MySQL, SQL server apod.) a importem/exportem dat do/z databáze do / z Excelu. Díky znalosti databází, pro získávání firemních dat již nebudete potřebovat pomoc IT oddělení a Vaše činnost tak bude rychlejší a efektivnější.

Kompletní přehled kurzů zaměřených na MS Excel najdete zde: https://www.skoleni-ict.cz/podkategorie/Excel-Excel.aspx

Kompletní přehled kurzů společnosti ICTPRO (tj. nejen programy v rámci MS Office) najdete zde: https://www.skoleni-ict.cz/kurzy.aspx

Průměr: 1 (177 votes)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.