Jak na malý počet USB portů v počítači?

Štítky:

USB Hub

Příliš mnoho USB zařízení, ale málo vstupů ve vašem notebooku? To je častý problém mnoha uživatelů počítačů. V dnešní době roste množství vychytávek a zařízení, která lze připojit k PC pomocí USB konektoru, ať už je to myš, klávesnice, čtečka karet, tiskárna a další. Často však nemůžete všechny najednou připojit k vašemu počítači kvůli omezenému počtu USB vstupů.

Výzkum 0

Nabízí se dvě řešení – buď budete připojovat zařízení postupně dle potřeby, nebo si pořídíte USB-C hub, který váš problém vyřeší jednou provždy. Díky němu totiž získáte další USB porty pro připojení, aniž byste se museli omezovat.

USB-C huby neboli rozbočovače jsou malé krabičky, které v sobě ukrývají nejen několik USB portů s rychlostí až 5 Gbs, ale i další, například HDMI či ethernet port. Samozřejmostí je i čtečka SD a microSD paměťových karet pro pohodlné stahování a nahrávání fotek, videí a dalších souborů. Dostatečně dlouhý a flexibilní kabel vám navíc umožní pohodlné propojení s vaším počítačem.

Výzkum 0

Mezi nejspolehlivější USB-C huby na trhu patří ty od výrobců Sandberg a Hyper, u kterých nehrozí zpomalení rychlosti při přenášení dat či samovolné odpojování zařízení. Díky kompaktním rozměrům s nimi můžete cestovat, aniž by zabraly příliš mnoho místa. Snadno se totiž vejdou i do dámské kabelky či kapsy u kalhot. Navíc si můžete vybrat z několika barevných provedení tak, aby rozbočovač co nejlépe doplňoval váš počítač nebo pracovní stůl. Díky svému jednoduchému vzhledu se tak stane elegantním doplňkem každého počítače, což ocení zejména ženy.

Výzkum 0

Tak co, kterému řešení dáte přednost vy? Neustálému přepojování zařízení v USB portu vašeho počítače, nebo s tím jednou provždy skoncujete a raději si pořídíte některý z USB-C hubů? My máme jasno! Kvalitní USB-C huby zakoupíte v eshopu Kabelmánie.cz.

Průměr: 2 (3 votes)

Obrázek uživatele brain teaser games

Thank you for being such a reliable source of info when other sites are already filtering their contents (what to go live and not). Im disappointed with them. But you're blog is still here so, yay!


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots