Jak na malý počet USB portů v počítači?

Štítky:

USB Hub

<script type='text/javascript'></script>


Příliš mnoho USB zařízení, ale málo vstupů ve vašem notebooku? To je častý problém mnoha uživatelů počítačů. V dnešní době roste množství vychytávek a zařízení, která lze připojit k PC pomocí USB konektoru, ať už je to myš, klávesnice, čtečka karet, tiskárna a další. Často však nemůžete všechny najednou připojit k vašemu počítači kvůli omezenému počtu USB vstupů.

Výzkum 0

Nabízí se dvě řešení – buď budete připojovat zařízení postupně dle potřeby, nebo si pořídíte USB-C hub, který váš problém vyřeší jednou provždy. Díky němu totiž získáte další USB porty pro připojení, aniž byste se museli omezovat.

USB-C huby neboli rozbočovače jsou malé krabičky, které v sobě ukrývají nejen několik USB portů s rychlostí až 5 Gbs, ale i další, například HDMI či ethernet port. Samozřejmostí je i čtečka SD a microSD paměťových karet pro pohodlné stahování a nahrávání fotek, videí a dalších souborů. Dostatečně dlouhý a flexibilní kabel vám navíc umožní pohodlné propojení s vaším počítačem.

Výzkum 0

Mezi nejspolehlivější USB-C huby na trhu patří ty od výrobců Sandberg a Hyper, u kterých nehrozí zpomalení rychlosti při přenášení dat či samovolné odpojování zařízení. Díky kompaktním rozměrům s nimi můžete cestovat, aniž by zabraly příliš mnoho místa. Snadno se totiž vejdou i do dámské kabelky či kapsy u kalhot. Navíc si můžete vybrat z několika barevných provedení tak, aby rozbočovač co nejlépe doplňoval váš počítač nebo pracovní stůl. Díky svému jednoduchému vzhledu se tak stane elegantním doplňkem každého počítače, což ocení zejména ženy.

Výzkum 0

Tak co, kterému řešení dáte přednost vy? Neustálému přepojování zařízení v USB portu vašeho počítače, nebo s tím jednou provždy skoncujete a raději si pořídíte některý z USB-C hubů? My máme jasno! Kvalitní USB-C huby zakoupíte v eshopu Kabelmánie.cz.

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.