Spyware Terminator bere vic než 200MB RAM. Je to možné?

Hledám vhodné zabezpečení pc pro internet. Zkusil jsem po doporučení tento software a možná by mi vyhovoval, kdyby se neroztáhul na 380mega paměti (předtím jsem tam měl zabrané 160). Vím, že se to tady probíralo víckrát, ale přece prosím o uživatelskou radu: jakou ochranu zvolit?
Mé parametry:
-jednoduchost ovládání
-účinnost
-antispyware, antivir, firewall funkce (i odděleně samozřejmě)
-možnost offline scanování souborů
-nejlepší fw (nemusí být)
Zkoušel jsem i AVG free, který pořád upozorňuje o možnosti upgradu na plnou verzi protože ochrana není na 100%. Už si přijdu jako pc hypochondr. Nejlepší řešení je asi opravdu oddělit internet na zvlášť computer a na práci jiný.
děkuji za tipy
Petr

Obrázek uživatele Honza

Dobrý den,
nenašel jsem, že by jste psal, zda hledáte placenou variantu nebo variantu zadarmo.
Každopádně pro ochranu proti spywaru je asi nejjednodušší program Spybot.
Co se týče firewallu nebo antiviru já používám už druhý rok program Eset Smart Security a s viry nemám problém. Jinak určitě nebude špatný ani Norton Antivirus 2010...

Obrázek uživatele MirekPluskal
[36453] Jako

Jako antivir bych doporučil-Avast Home 4.8.Je to program zdarma,jednoduché ovládání,je v češtině.

Obrázek uživatele tatik

Měl jsem stejný problém na starším počítači. Spyware terminátor jej téměř zastavil. Nenašel jsem příčinu. Patrně proto, že jsem neměl mnoho času laborovat. V každém případě, pokud se Vám s tímto programem nechce bojovat, deaktivujte jej a použijte jiný program. Například, jak psal Honza, Spybot.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.