Windows XP Ultimate 2008

mno abych začal , s tímt windowsem sem byl spokojený asi tak pul max třičtvrtě roku , ted nedávno se mi začal sám od sebe restartovat počítač při vjetšině namáhavěších praci v pc (hry , programy apod. ) , grafickoukartou nebo tak něčím to být nemuže protože mi to začalo dělat až ted . 8-) už nevím jak to mam udělat , koupil sem si The orange box (5her v jedno , sou tam díly half-life 2 - episoda 1 a 2
team fortress a portal ) instalace trvala poměrně dlouho protože to stahovalo updaty do her přez steam , a ted se mi i stane že se mi hra spustí ale při načítání ulžené hry spadne a resetuje se počítač ! 8-) tak už nevím co s tím mam dělat , přemýšlel jsem o těch windows 7 .....

Obrázek uživatele TheALuminium

Windows XP Ultimate je hloupost. Žádná taková verze oficiálně nikdy nevyšla. Je to verze, kterou si někdo předělal. Je lepší mít oficiální. Tohle může způsobovat například nějaký virus, nebo spyware. Také by to mohla dělat teplota komponent.
Windows 7 je dobrý, ale v obchodech bude až v říjnu.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

mno tak sem to projel antivirákem ( ale moc mu nevěřim ) mam ESET Smart Security 3 ale jako nenajde ani trojáka na fleshce tak nevim ale MCafee ho najde u švagra na notebuku , jo a nevíš jak se dá něco udělat s tou teplotou ?

Obrázek uživatele Peca

Jako systémem to být třeba ani nemusí. Jinak přeinstalovat systém je to nejjednoduší.

Může to i dělat zdroj, můžou to dělat teploty...atd.

Jaká je konfigurace PC, jak je starý? Změř ty teploty třeba Everestem 5.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.