Problem s ATI 3600

Zdravim,
chtel bych poradit s nasledujicim problemem. Zmenil jsem novou grafarnu na ati radeon 3600 cca pul roku dozadu a od te doby mam s ni same trable. Napr, hraji hru World of Warcraft vynechava mi textura a v dosti lokacich mi to vyhazuje errory, csko to same, je to pad cca ob pul hodiny :(,navic mi to vyhazuje ati2dvag problem a tim spadne cely pc do modry smtri(bsod), aspon myslim ze se tomu tak rika, samozrejme log mini dump mam vytvoreny, neni problem ho predlozit. Proto se obracim na vas o radu, co s tim mam delat? Zkousel jsem direct, framework, chvili sem nechal bezet memtest, preflaknul jsem xpcka z image, starsi i nejnovejsi ovladace jsem zkousel. Uz fakt nevim cim to je. Mozna bych jeste mel snizit apg.. Ted jsem drivery preinstaloval na omegy a furt to same. Za kazdou radu budu prevelice rad, pokud v tomhle clanku neco chybi, tak napiste. V tomhle ohledu postovani nejsem zrovna zkusenej :) . Jestli jsem to postnul do nejaky blby sekce ci neco spatne udelal, predem se omlouvam. Diky
> Mainboard : Asus P5B

> Chipset : Intel P965

> Processor : Intel Core 2 Duo E6300 @ 1866 MHz

> Physical Memory : 2048 MB (2 x 1024 DDR2-SDRAM )

> Video Card : ATI Technologies Inc ATI Radeon HD 3600 Series

> Hard Disk : WDC (250 GB)

> DVD-Rom Drive : HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H20L SCSI CdRom Device

> DVD-Rom Drive : SONY CD-RW CRX320E SCSI CdRom Device

> Monitor Type : 9494 IBM T860 - 18 inches

> Network Card : Realtek Semiconductor RTL8168/8111 PCI-E Gigabit Ethernet NIC

> Network Card : Ralink Technology Corp RT2561/RT61 802.11g PCI

> Operating System : Microsoft Windows XP Professional 5.01.2600 Service Pack 2

> DirectX : Version 9.0c (březen 2009)
Po padu v detailu chyby je napsany C:\DOCUME~1\Ondra\LOCALS~1\Temp\WER392c.dir00\Mini061609-01.dmp
C:\DOCUME~1\Ondra\LOCALS~1\Temp\WER392c.dir00\sysdata.xml

http://img198.imageshack.us/i/speedfan.png/ screen ze speedfanu

Obrázek uživatele Honza

Ahoj,
sniž pro začatek to agp na 4 x přes ati drivery normálně...

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

ten popis počítače teda nevím, nevím, trochu obecný..
nevěděl jsem že P5B se dělala taky s AGP slotem.. a do AGP snad ybla taky jen HD3870 ne? nemáš spíš PCIE? jak je ta deska stará?
ten AUX ve speedfanu, to je asi grafika? jinak by asi nebyl AUX fan, vždycky jsem si myslel, že ej to monitor, ale 122°C je fakt dost ať je to co je to :D máš k dispozici i jiný program? zkus cpuz a gpuz a everest, moc těm hodnotýám nevěřim.. pokud je to ale tak, tak se ti ta grafika smaží a pak se nemůžeš divit :D když na grafiku sáhneš, je doopravdy horká? pokud má 122°C, tak budeš mít puchejře :D zkus grafiku na jinym kompu..
zkus pořádně odvětrat a otevřít skříň, pokud máš doma velkej větrák, všechno co máš natoč na grafiku, vem fén a studenym vzduchem, uvidíme, co udělá teplota a errory..
jakou grafiku si měl předtim? já měl HD3650 počítám, že tu mšá taky, mě moc nehřála, 78°C bylo maximum tedy..

Obrázek uživatele Artis

jojo, mel jsi pravdu , je to pcie ... Ted jsem na to koukal v everestu, jinak v everestu ty teploty byli v normalu, takze v prehrivani problem nejspise nebude. instaloval jsem drivery od omegy znovu, tentokrat na pcie a porad stejny, nejaky napady? Jinak dekuji za rychlou odpoved, na jinym foru mi stejny clanek lezi uz 4dnem a odpoved nikde :)
EDIT: davam sem screen z everestu
EDIT2: Tyhle :P.. ati_omega_xp2k_48442

Obrázek uživatele psychocowboy

drivery od omegy? wth?

(400. prispevek :P)

Obrázek uživatele Artis

Vyreseno, nainstaloval jsem windows 7cky a tam mi to slape..

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

to by mě zajímalo, zda by to fungovalo dbře na jiných verzích XP, třeba HOME.. je možné že ty PROFI to fakt nemaj rádi.. já s nimi měl dycky trable, ale že by takhle kravili grafiku? můžeš to por mě vyzkoušet pls? Visty klidně taky :D
Jinak gratuluji k úspěšnému vyřešení :)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.