MODRÁ OBRAZOVKA STOP: 0x000000D1

Zdravím,
potřebuji poradit s touto chybou jak ji odstranit, dělá to při běžné práci, počítač se zasekne a zobrazí se modrá obrazovka. Dělá to pokaždé jednou když počítač zapnu. Mám systém Windows Vista Home Premium, Servis Pack 2. Počítač mám tak cca 4-5let a dosud to nedělalo. Začalo to přibližně před 5 dny.
Mockrát dík za odpověď.

Obrázek uživatele MBlask

na toto by měl fungovat hotfix: http://support.microsoft.com/kb/955734/cs

Obrázek uživatele Michal Čížek

když to nepomůže, zkus i toto http://support.microsoft.com/kb/930261

Obrázek uživatele Jarda00

misacek3030:
Stáhl jsem si ´balíček pro systém Windows Vista 32-bit.´ podle pokynů, spustil jsem instalaci (aktualizaci) a napsalo mě to: Aktualizace se vašeho systému netýká. A dál to nejede. Operační systém mám originální. Proč? Díky za odpověď.

MBlask:
Stáhne se to samé jako od misacek3030 a nejde to.

Obrázek uživatele Jarda00

Toto mě to napíše pokaždé když se počítač restartuje:
Podpis problému:
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: 6.0.6002.2.2.0.768.3
ID národního prostředí: 1029

Další informace o problému:
BCCode: d1
BCP1: 00000000
BCP2: 00000002
BCP3: 00000008
BCP4: 00000000
OS Version: 6_0_6002
Service Pack: 2_0
Product: 768_1

Soubory umožňující popis problému:
C:\Windows\Minidump\Mini080111-02.dmp
C:\Users\uživatel\AppData\Local\Temp\WER-106392-0.sysdata.xml
C:\Users\uživatel\AppData\Local\Temp\WER38AC.tmp.version.txt

Obrázek uživatele Michal Čížek

kolik máš sítových karet v PC?
Mrkni na stránky výrobce zákl desky a stáhni nejnovější obvladače, nevíš po jaké činnosti to začalo házet BSOD, nějaká aktualizace? můžeš udělat návrat bodu v čase.

Obrázek uživatele Jarda00

Mám tam jednu síťovou kartu, ale nezapojenou k internetu (používaná u dřívějšího internetu), protože internet mam zapojený nejspíše do základní desky (ne samostatná síťová karta). NA ovladače se podívám.
Začalo to dělat když počítač ´začal zpomalovat´ (ale výrazně) tak sem to dal do servisu, aby se na to podívali, protože jsem si už s tím nevěděl rady. Výsledná zpráva od nich byla: vir - žádný, smazali 1 antivir (měl jsem 2, protože jsem to zkoušel projíždět jiným a zapomněl jsem ho smazat), odstranili nějaký soubory SPYBOOT (upřímně nevím co to je), HDD a RAM - test v pořádku a poslední, že prý to zpomaluje systém, konkrétně Visty. A od té doby to po každém zapnutí PC vyplivne modrou obrazovku a následně se to restartuje a poté jde zase vše v pořádku. A obnovení systému najdu kde? nemohu ho nikde najít.

Obrázek uživatele Jarda00

Tak obnova systému nepomohla. A ovladače na základní desku jsem nenašel. Mám MSI K9N6SGM-Vb.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.