CreateProcess selhal; kód 740

Zdravim,

mám Windows 7 a po dokončení instalace skoro každé hry mi to hodí hlášku " CreateProcess selhal; kód 740. Požadovaná operace vyžaduje zvýšená oprávnění" . Už mě to pěkně s***, prosím o radu.

Moc děkuji

Obrázek uživatele Michal Čížek

Zdravím spouštíš setup hry jako správce? klikni prav. mouse a vyber spustit jako správce, tvůj účet je jako admin, neni omezen?

Obrázek uživatele saparnak

taky mám Windows 7 a po dokončení instalace mi to napíše tohle : CreateProcess selhal; kód 740. Požadovaná operace vyžaduje zvýšená oprávnění. Zkoušel to spouštět už i jako správce ale pořád to nejde .

Obrázek uživatele Michal Čížek

dělá to jakákoliv instalace, nebo nějaký konkrétní SW?

Obrázek uživatele saparnak

Dělá to jen Metin 2 ostatní hry jdou pustit přes správce už jsem to zkoušel i několikrát stahovat

Obrázek uživatele Michal Čížek

zkus instalaci i hru spustiv režimu kompatibility s XP, prav. klik, vyber vlastnosti a záložku kompatibilita, tam to najdeš

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

PP wrote:
Zdravim,

mám Windows 7 a po dokončení instalace skoro každé hry mi to hodí hlášku " CreateProcess selhal; kód 740. Požadovaná operace vyžaduje zvýšená oprávnění" . Už mě to pěkně s***, prosím o radu.

Moc děkuji

Obrázek uživatele Michal Čížek

Ahoj, nemáš dostatečná oprávnění, klikni na instalátor prav. tl. mouse a dej spustit jako správce.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.