WN-300r

Ahoj,
mám tu takový problém s výše jmenovaným routrem.
Vše fungovalo OKEJ, než před pár dny mi začal z ničeho nic v intervalech vypadávat internet. Nevěděl sem co s tím, tak sem aktualizoval síťový adaptér v NTB, to mi nepomohlo, tak jsem zkusil aktualizovat firmware ve WiFi a tady je kámen úrazu. Po Restartu WiFi mi začli blikat 2 ikonky na WiFi a to takový zámeček s Skem ve vnitř a ikonka jako u ovladače pro TV zapnout / vypnout. Nevěděl by někdo, jak probudit zase ten router k životu a co bych měl dělat s tim internetem? Děkuji :)

Obrázek uživatele Michal Čížek
[72647] WN-300r

Ahoj, pokud jsi updatoval firmware, je nyní router v defaultnim stavu, update proběhl hladce?
Budeš muset nyní zase router nastavit na původní hodnoty jak stranu WAN, tak wifi.

Obrázek uživatele Fiksnko
[72648] WN-300r

Já bych rád, jenže když ho připojím pořád bliká, zadám to prohlížeče tovární IP pro nastavení WiFi, ale stránka se nenačte. Zkoušel sem vypojit ze zásuvky a zapojit - nic. Zkoušel sem počkat, už asi 15 minut - pořád nic a bliká ten zámeček s Skem.

Děkuji za rychlou odpověď :)

Obrázek uživatele Michal Čížek
[72649] WN-300r

PC je propojen s routerem kabelem? Ten zámek s S je jen On - Wireless security is On. Off - Wireless security is Off. Tlačítko power je také OK, ale pokud je přiveden kabel od internetu do WAN měla by svítit i ikona WAN a po zapojení PC do LAN i ikona LAN, zapojeno to teda je a stejně žádná odezva jo?

Obrázek uživatele Fiksnko
[72650] WN-300r

Ano je, ale pořád blikají jen ty dvě ikonky. :// ..
Nevím, jestli to má nějaký vliv, ale při aktualizaci softwaru byl router na několik vteřin omylem vypnut.

Obrázek uživatele Michal Čížek
[72651] WN-300r

aha, tak to vliv má, to bude ono, nejspíš stím sám nic neuděláš, zkus písnout na podporu http://cz.airlive.com/support/support_faq_1.php?pd_id=

Obrázek uživatele Fiksnko
[72652] WN-300r

Dobře no, díky ;)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.