Microsoft Office Outlook 2010 - súrne! (*VYŘEŠENO*)

Zdravím, mám takýto problém. Rád by som pužíval Outlook 2010 ako program na mail. Mail mám na centrum.sk a neviem sa nijakým spôsobom pripojiť. Aké nastavenia mám centrum.sk? Alebo, ak to neide, je nejaký dobrý mail, kt cez outlook rozbehnem? Je možné dajako presmerovať všetky emialy z pôovodného mailu na ten nový? ďakujem veľmi.

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Zdravíme...

Bohužel jak jsem se díval do nastavení, Centrum.sk nepodporuje SMTP pro odesílání pošty. Nemáte-li takovou možnost, využít tento protokol od poskytovatele vašeho připojení, bude skutečně asi nejrozumnější přejít na jinou schránku, třeba Gmail.com od Google, který se umí i krásně propojit s dalšími schránkami a spolupracovat s nimi...

Pokud máte od poskytovatele připojení poskytnuté informace i o SMTP, můžete v pohodě Centrum.sk propojit s Outlookem.
Natavení POP3 pro stahování pošty najdete zde: http://www.centrumholdings.sk/pomoc/694309-ake_su_adresy_postovych_serve...

Obrázek uživatele 6um9_bobo

Ja som sa už kontaktoval na t-com.sk pretože od nich mám internet po kábli, ale boli tam "poriadni odborníci", takže mi nevedeli povedať nič. Nedá sa nejako zistiť SMTP tcomu??
A poprípade to prenesenie emailu nie je možné?

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Není to problém, našel jsem to téměř okamžitě...

Takže centrum.sk si nechat můžete, POP3 pro příjem pošty si nastavte dle odkazu, který jsem vám zaslal ve svém předchozím příspěvku a SMTP si nastavte dle návodu zde: http://www.t-com.sk/Default.aspx?CatID=1088

Pokud email u t-com.sk nemáte, respektive vám nebyl automaticky založen při podepsání smlouvy o připojení, budete si jej muset vytvořit.

Ano, rozumíte tomu správně, že vám vznikne ještě jedna schránka. Z té však budete používat pouze nastavení pro SMTP. Lidé vám normálně budou dále psát na centrum.sk. Veškeré podrobnosti jak tam co nastavit, najdete na odkazu výše. Nezapomeňte pak v "Dalším nastavení" na záložce "Obecné" nastavit adresu pro odpovědi na "vase_uzivatelske_jmeno@centrum.sk". Tímto způsobem se dá problém elegantně vyřešit...

Obrázek uživatele 6um9_bobo

Ďakujem mockrát za rýchlu odpoveď, uvidím, či to pôjde.

Obrázek uživatele 6um9_bobo

*Už som to rozbehol. Ešte raz veľká vďaka, teraz by som si chcel ale všetky maily, ktoré som tam mal doteraz preniesť do outlooku. AKo sa to robí, pretože outloook mi prenesie/ prijme len správy, ktoré nie sú staršie ako 3 týždne a tioe ktoré nie sú prečítané.. ostatné ignoruje

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Tohle bych viděl spíše v nastavení na webu. Zkuste se přihlásit do profilu a v nastavení najít něco jako POP3/přeposílání. A tam by mělo být, na které zprávy se to má stahovat (po jaké období).

Obrázek uživatele 6um9_bobo

ˇVďaka za pomoc! To bol len jediný problém.