Error 404 (*VYŘEŠENO*)

Jak mám nastavit error 404,aby se nezobrazovala ta stránka ostatním,ale jenom mě v adminu??? 8-) :???: :shock:

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Jak to myslíš s tím errorem? error 404, neboli "nenalezeno" se vždycky zobrazí, když na serveru není odpovídající stránka. Jelikož si pamatuji, že tvoje stránka se nachází na profituxu, tak tam je možná editace tohoto souboru. Může do něj dát tedy například přesměrování na hlavní stránku, takže návštěvník nepostřehne tu chybu, ale zdá se mi to hloupé, nebo ti možná nerozumím ... :o

Obrázek uživatele ridemaster

Já myslel,že dokavad nedodělám grafiku na mojí stránce,tak,aby tam ta stránka nestrašila,že bych jí schoval před ostatníma,dokavaď bych jí nedodělal....

Obrázek uživatele Jiří Molnár

jo takhle, takže ty si nepřeješ zobrazovat stránku návštěvníků, dokud ji nedoděláš ... :lol:
To ovšem ale vůbec nesouvisí s Errorem 404. Řešení se skýtá v indexu. Vytvoř si index.htm(l), do kterého například napiš "stránka ve výstavbě" a nahraj ho do kořenového adresáře. index.html se spouští dříve než index.php, proto se návštěvníkům zobrazí jen ta stránka s tím textem. Až ji budeš chtít spustit, index jednoduše smažeš ... :-)

Obrázek uživatele ridemaster

jome wrote:
jo takhle, takže ty si nepřeješ zobrazovat stránku návštěvníků, dokud ji nedoděláš ... :lol:
To ovšem ale vůbec nesouvisí s Errorem 404. Řešení se skýtá v indexu. Vytvoř si index.htm(l), do kterého například napiš "stránka ve výstavbě" a nahraj ho do kořenového adresáře. index.html se spouští dříve než index.php, proto se návštěvníkům zobrazí jen ta stránka s tím textem. Až ji budeš chtít spustit, index jednoduše smažeš ... :-)
Jasně,a ten index si můži udělat ve photoshopu a nebo na to musím mít nějakej specialní program???

Obrázek uživatele Jiří Molnár

no, můžeš si ho udělat ve photoshopu, pokud do něj budeš dávat nějaký obrázky, tak jestli umí photoshop ukládat pak rovnou do html ... teď si už nějak nevzpomínám. Spíše to udělej v nějakém specializovaném programu pro programování, např.: Front Page nebo Dreamweaver ...

Obrázek uživatele Jones
[9820] Jones

Photoshop umi ukladat primo do HTML. Narozdil od Front Page i relativne validniho. Zadny zazrak to ale neni.

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Díky Jonesi ... Nebyl jsem si jist s tím photoshopem. Vím, že umí rozřezat obrázky, které se pak v Dreamweaveru většinou skládali, ale já jsem ho k tomu nikdy takto nevyužíval ...

To byla jen taková vsuvka, takže doufám, že si to pochopil ridemastře ... :-)

Obrázek uživatele ridemaster

Díky jonesi,už jsem si ten dreamwaver stáhnul,ale zkusím to s oběma a ten lepší použiju ;-)Díky moc...