Poraďte nejbrutálnější hru

Ahoj všem, poradí mi někdo? Hledám nějákou fakt dobrou akční hru, která by byla fakt brutální, kde by se dali chlapi střílet a kuchat a upalovat atd. a ženský svlíkat a znásilňovat... nebo něco podobnýho...
To co sem hrál doteďka to je kolikrát tak odfláknutý že když střílíte do mrtvoly tak ji to ani neroztrhá na kusy... ženský se nedaj svlíkat... prostě nuda.
Byly by nějáký dobrý tipy? díky předem Pepa

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Napiš do Activisionu (nebo kdo teď dělá CoD), tohle je skvělý nápad, jak by se osmý díl série konečně moh odlišovat od těch předchozích více, než číslem..

Každopádně ne, takovou hru neznám a pochybuji, že existuje. A ci jsi vůbec zač, druhý Brejwik? Trhat na cucky a znásilňovat... Jdi se léčit... :(

Obrázek uživatele Pepa10

no co? zabíjení je ve hrách normální tak proč by nemohlo bejt normální i kuchání nebo znásilňování?
Zločin jako zločin ne?

Já zprávy teda moc nesleduju ale koho ten Brejvik zabil? mám dojem že jen papaláše co si to stejně zasloužili. Před pár stoletími byly normální třeba defenestrace a dneska? Revoluci sme měli "sametovou" a vidíš jak to díky domu dopadlo.

Obrázek uživatele sasha.cz

Zabíjení ve hrách typu Battlefield 3, je o taktice, rychlosti a přesnosti. Pokuď máš potřebu trhat lidi na kusy a znásilňovat ženy, nemá to s hrou nic společného a vážně by jsi měl vyhledat pomoc, aby jsme tě neviděli v příštích krimi zprávách.

Ps : Anders Behring Breivik je norský masový vrah, který spáchal teroristycký útok v Norsku 22. července 2011.

Obrázek uživatele Pepa10

to já vím, ale koho zabíjel? mám pocit že sem někde slyšel že útočil na vládní budovu a zabíjel jen papaláše... pak bych ho nazýval spíš hrdinou.

Obrázek uživatele Pepa10

Já nemám potřebu nikoho zabíjet ani znásilňovat, jen mě štve že pořád tahle oblast je asi něják cenzurovaná.

Obrázek uživatele ZecK

Měl bysis nastudovat fakta případu, než tu začneš psát bludy. Navíc tohle nesouvisí s poradnou, ani Tvým názvem vlákna. Vzhledem k tomu, že žádná taková hra neexistuje, jak Ti tu bylo řečeno, bylo by asi vhodné toto vlákno zamknout...

Obrázek uživatele Pepa10

ZecK:
Za prvé já sem s tím odbíháním od tématu nezačal, tak to napiš tomu kdo s tím začal..

A za druhé - že takovou hru neznáš, to ještě neznamená, že nemůže existovat.
Takže zamkni radši sebe (doufám že sem to řekl dost slušně aby pak někdo nezablokoval mě místo někoho jiného).

Obrázek uživatele ZecK

To Pepa10: A já snad psal něco o tom, kdo s tím začal? Laskavě se nauč číst.

A za druhé, Tobias Ti to stejné napsal už ve druhém příspěvku. Dál se k v tomto vlákně ani k Tvé osobě vyjadřovat nebudu, protože mi za to nestojíš.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Bohužel, nebo možná naštěstí takové "vlastnosti" žádná hra nenabízí. Snad možná nějaké ty zombiekoviny, kde řežeš zombíka motorovkou, kýbl s mixérem ve dnu mu nasadíš na hlavu a čekáš, až ho rozcuckuje. Zabíjení zombíků ve "funny stylu" je ale trochu něco jiného, než cuckování nevinných lidí. Znásilňování však nenabízí snad žádná hra, možná tak The Sims, ale v trochu jiné formě...

A ne, ani zabíjení není normální, ale je to takové bez emocí, bez citu, prostě rutina, kde střelíš každého, nad kým visí červená jmenovka, nebo se na něm začervená kurzor. Ale masakrovat a cuckovat a znásilňovat, to je trochu "vyšší level", kde už ty emoce musí být, a kor pokud sám můžeš i rozhodnout, jakou metodou to cuckuješ a ještě to sledovat a vyžívat se v tom... Střelba na hodně cílů je chladná, ale cuckování jednoho několik minut, to už vyžaduje "speciální povahu".

A nebudeme si nic nalhávat, i počítačové hry mají vliv na psychiku člověka a podněcují ho k takovým činnům. Pokud třeba v Mafii se ti člověk plete do cesty, a tvoje časem zautomatizovaná reakce je zastřelit nebo přejet, jak asi reaguješ v reálném životě, když tě někdo nasere? Jediné, co ti pak chybí, je ta zbraň.. A když se někomu dostane pod ruku, vypadá to takhle.
A ne, bohužel většina z těch asi 70 lidí, co ten magor zabil, byli "obyčejní" lidé.

Obrázek uživatele Pepa10

No právě, to je vyšší level... Ty nižší levely kde se střílí bez emocí nebo zabíjijou zombící to sem hrál jako malej a to už se mi něják omrzelo. Tak bych chtěl přitvrdit :))

No já sem si to myslel že nic takovýho nebude... to je nejspíš tím že u nás vládne pořád cenzura která takové věci nedovolí. Nebo nejen u nás ale v celé Evropě a Americe nejspíš.

A víš že právě tyhle hry by mohly něco změnit ve společnosti? Třeba až jednou budou u moci ti, co třeba takovou Mafiu hráli od malička, tak se změní zákony a když tě někdo nasere, tak ho budeš moct zastřelit nebo přejet. Což by naši společnost zase posunulo ve vývoji o kus dopředu. Pak by si nikdo nikoho nedovolil nasrat :-)

Prý dneska kdo se v tom vyžívá tak je psychopat... A že ještě před pár stoletími se masy vyžívaly ve veřejném mučení a pranýřování a chodili na popravy jako do divadla a nikomu to divné nepřišlo. To by tenkrát museli být psychopati všichni ne?

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Řekl bych, že moci někoho přejet není krok dopředu... Právě krokem dopředu je, že už se lidi nevyžívají ve vraždění jiných, možná... :-)

Obrázek uživatele tryndamer

Pokud teda opravdu toužíš po HERNÍM násilí, tak zkus hry Postal nebo Manhunt.

Obrázek uživatele Malignus

Gender Wars. Jedna z nejbrutálnějších strategií, jaká kdy byla vytvořena. A znásilňovat NPC tam jde taky. Jen je to o něco starší kousek. Tuším, že z roku 1996. :-P

Obrázek uživatele MBlask

celé jsem to nečetl.. ale první co mě napadlo "Duke Nukem Time to Kill" :))


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.