AVP 2010 (*VYŘEŠENO*)

Zdravím, po sestavení nového compu mi začlo zlobit AVP.
Dodávám že u staré mašiny to šlo i když se to rádo sekalo ale šlo to. Teď mi hra najede, sice daleko líp ale jakmile začnu hrát tak se hra ihned po skončení úvodních videí úplně vypne.
Originálka to sice je než stahovat 17G je lepší jim ty tři kila dát :)) ale používám crack protože mě nebaví neustále tam to cd ládovat. Špatný crack to nebude protože dříve to šlapalo.
S tím že to blbne jsem se setkal prvně po výměně ZD, ze starýho compu mám jen HDD a mechaniku jinak je vše vyměněný.
To že by to současná sestava nezvládala se mi nějak nezdá.
Díky za pomoc

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

OS zůstal stejný? byl přeinstalován? co drivery?
vyhodí hra nějakou chybu? je tak těžké nainstalovat hru bez cracku a ověřit, zda opravdu napoprvé bez cracku najde?

Obrázek uživatele Apofis

Ovladače jsou aktuální, bez cracku to otestovat nemohu protože mě to neveme romka. Obsah CD jsem přetáhl na flešku a z toho to taky instaluju, dříve to fungovalo.
OS je přeinstalovanej kromě HD a cd se vše změnilo a to by systém nerozchodil.
Nejvíce mě překvapuje že to nic nehodí a jen se to vypne jako kdybych to ukončil ctrl+alt+del.

Původní sestava byla:
M2N SLI Deluxe
Athlon 64 X2 6000+
2x1G RAM 800
HD 4870 Vapor X
WD 500G

Sice se to sekalo ale šlo to a nepadalo to.
Nová sestava je:
MSI 890GXM-G65
Athlon II X4 640
2x2G ram hyper X + 2x1G ram A-data vše 1333
HD 6850 Toxic
WD 500G

Původně to šlo při stejným postupu a teď ne.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

máš ještě tu předchozí grafiku? že bys ji tam dal, dal její ovladače a zkusil to s ní?
zkus postahovat jiné ovladače, chyba může být i v nich...
když nic, zkus aspoň jiné cracky...
a co jiné hry? naprosto vpohodě? hry od stejného vydavatele na stejném engine taky nejdou? teď přemejšlím, která hra je s AvP nejvíce příbuzná technicky a technologicky..

Obrázek uživatele Malignus

Asura Engine: Rogue Trooper (byl u LEVELu), Rogue Warrior, Sniper Elite, Delta Force: Black Hawk Down. :-)

Obrázek uživatele Apofis

Counter strike Source - OK
AVP2 - OK
AVP2 Primal hunt - OK
FarCry - nejde ani nainstalovat
Více jsem zatím nezkoušel.

Obrázek uživatele sikisek

s touhle hrou mam taky potíže úplně ty samý jako ty to že se to vypne po uvodnim videu do novy hry za jakoukoliv postavu

Obrázek uživatele Malignus

Jak to, že já s Gold verzí problémy nemám?

Obrázek uživatele Apofis

Jestli se nepletu AVP gold je docela stará hra. Bylo AVP (gold) pak AVP2, AVP2 primal hunt a AVP (2010)

Obrázek uživatele sikisek

ještě sem přídám postřeh z jiné hry: half life2 episode one
přes spouštěcí ikonu: hl2.exe mi to dělá taky
tak sem to skusil přes nějaký start.bat(Dávkový soubor systému windows)
a de mi to v pohodě nevim co je to za soubor ale snad to trochu pomuže

Obrázek uživatele Apofis

Tak jsem zjistil kde byl problém, ono to po instalaci udělalo zástupce pro drectx 11 ale to comp nějak nepobírá. Když sem toho zástupce vyměnil za klasický launcher tak to jede.

Obrázek uživatele sikisek

tak to jsi štastný člověk mě to nejde ani přes jedno spouštět:D