Sekání při 16:9

Zdravím, mám problém při přehrávání filmů v BS Player.
Když si pustím film a nechám poměr stran originální tak je vše OK ale když přehodím na 16:9 tak se mi film (lépe řečeno obraz) seká když někdo ve filmu mluví atd. zkoušel jsem ještě 4:3 a to je v pohodě ale potřeboval bych to mít na těch 16:9

Zkoušel jsem KMPlayer a tam to jde v pohodě ale radši bych byl kdyby to šlo na BS Playeru na ten jsem zvyklý.

Nevíte někdo prosím co s tím?

edit: ještě jenom poznámka seká se to jenom ve full screenu když si okno zvětším přes celou obrazovku tak de vše bez sekání.

Obrázek uživatele Jiří Moos

Těžko říct, snad jedině zeptat se přímo na fóru - forum.bsplayer.com

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

A tvoje grafická karta, procesor a operační systém? Jelikož BSP detekuje poměr stran automaticky, tak ruční přizpůsobování podle mě není potřeba..

Obrázek uživatele Doira

Intel Core i5​-2500K
MSI N570GTX
Windows 7

Upravuju to ručně abych měl vyplněný celý obraz na TV (bez černých proužků)

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

TV je připojena jak? Přes HDMI by měla grafika rozlišení detekovat a tudíž žádná SW režie by neměla být potřeba... Plus kouknout jak je nastavená samotná televize..

Obrázek uživatele Doira

Ono to neblbne jenom na TV i když je TV odpojená a pouštím si to na normálním monitoru (DVI) tak se to seká a jenom v BS Playeru

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Pak má BSP jako takový nějaký problém.. Každopádně jiné přehrávače nemají, takže kombinovat, případně BSP ještě podpořit kodeky K-Lite mega (instalační volba 7 lots of stuff), ale u mě teda BSP problém nemá ani při výrazně slabším HW...


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.