Náhledy *.cdr souborů winExplorer Win7_64

Po odinstalování zkušební verze CdrawX6_64bit jsem se vrátil k osvědčené a fungující X3_32bit. Náhledy souborů v Průzkumníku se s X6 zobrazovali, teď ne. Zkusil jsem přeinstalaci X3, bez výsledku. Dá se s tím něco udělat? Vím že jsou různé zobrazovače (STthumbnails, ThumbsPus), jde mi o ten WinExplorer.
díky za radu
Petr

Obrázek uživatele MBlask

tuším že se náhledy aktivují při doinstalování windows shell extension - instalace Corelu.
Jděte do: přidat - odebrat programy, na Corelu pak modifikovat instalaci

Obrázek uživatele bluenite

tušíte správně...
ta utilita WSE byla nainstalována už předtím, problém bude někde jinde.
Nejspíš v registraci souborů v os.
Udělal jsem kopii jednoho cdr ve stejné složce, předtím resetoval miniatury a tohle je výsledek http://imageshack.us/photo/my-images/23/sshot2qj.jpg/ Soubor přitom jde normálně otevřít, není poškozený. Na pravém kliku/otevřít v programu jsou u obou stejné údaje. U jednoho chybí ale ikona corelu.
Co s tím jde udělat?

Obrázek uživatele MBlask

Zkuste jít do typů souborů: Ovládací panely\Všechny položky Ovládacích panelů\Výchozí programy\Nastavit přidružení

tam se koukněte na .cdr , pokud jich je tam více tak zanechte jeden. Popřípadě je odstraňte všechny a pak přiřaďte aktuální. Windows shell extension bych tedy odebral ještě předtím a nainstaloval až po úpravách přidružení.

Obrázek uživatele bluenite

MBlask wrote:
Zkuste jít do typů souborů: Ovládací panely\Všechny položky Ovládacích panelů\Výchozí programy\Nastavit přidružení

tam se koukněte na .cdr , pokud jich je tam více tak zanechte jeden. Popřípadě je odstraňte všechny a pak přiřaďte aktuální. Windows shell extension bych tedy odebral ještě předtím a nainstaloval až po úpravách přidružení.

vyřešeno:
vrátil jsem zpět CorelX6_64bit a jeho WSExtension, všechno to resetoval a náhledy již jdou jak mají. Asi to bylo nefunkčností starých nastavení, nebo 32bit nekompatibilitou starších verzí corelu...
díky


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.