ASUS My Cinema U3100 mini

Dobrý den,koupil jsem si notebook Asus K50IN/CoreDuo2 T6600/4GB/500GB/GeForce G102M/W7 a jako dárek ke koupi jsem dostal DVB Tuner.Nemůžu ho však nějak rozchodit.Ovladače mám nainstalované,ale při pokusu spustit napíše že nebylo nalezeno žádné zařízení.Zkusil jsem to tedy ve stolním PC(Win XP) a ten samý problém.Byla by nějaká rada? Děkuji Mates

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

nemá na sobě tuner nějaký "spínač"? máš anténu připojenou?

nikdy jsem takový tuner neměl, takže doopravdy nevím..

projevuje tuner pro připojení známky života? že by třeba blikla dioda?

Obrázek uživatele Maťo

...tuner nemá žádný spínač,a anténu mám připojenou.Že by projevoval tuner známky života se říct nedá jelikož diodu se mi ještě nepodařilo (v NTB ani PC) rozsvítit a pokud chci nakonfigurovat tuner tak se objeví hláška že nebylo nalezené žádné zařízení tady program se nespustí.Ve správci zařízení ho také nikde nevidím.Asi budou špatné ovladače ale nikde jsem jiné na W7 nenašel.Půjdu s donglem zřejmě za prodejcem.Maťo

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

donesl bych jim ho, ať ho ozkouší, zdá se být mrtvý..

Obrázek uživatele sheriff

Zdravím, mám úplně stejný problém s tunerem... jak to dopadlo,přijali reklamaci,nebo je problém někde jinde? zkoušeno na ntb i pc (oba win7 64b). díky

Obrázek uživatele Maťo

to sheriff:Zdar v pondělí jsem odnesl tuner do prodejny kde jsem kupoval NB a řekli mi že to pošlou na test,pak se ozvou.Takže čekám....

Obrázek uživatele sheriff

Dnes jsem to zkoušel znova,vložim do usb a vida dioda svítí, tak znova všechny ovladače, ale hned jak se spustil ten program pro vyhledávání tv tak zhasla... zkusim jiný usb,rozsvítí ale hned zhasne..takhle u 4 usb jen u 1. vložení... nyní už žádné známky života. Bylo to k tomu zdarma, tak zatim to řešit nebudu.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.